kep invertör

KARKINLI42

Üye
selam arkadaşlar kep marka invertörle 40 kg camaşır makinası calışmaktaydı invertör arızaladı servise gitti ama geldikten sonra baglantıları yaptık ama motor dönmüyor motorda sorun yok programını nasıl yaparın invertör 5,5 kw yardımcı olursanız teşekürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
kolay gelsin keb inverterin proğramını yapmak çok zordur ayrıca çamaşır makinasını proğramlarını bulabilirim tolonmu tolkarmı makinanız bu arada inverterlerinizdeki arızalarıda tamir ederiz iyi çalışmalar 0533 641 81 97

keb hangi seri? Türkiye temsilcisi TEPEKS firmasıdır.Onlardan Yardım isteğin.Çözüm olmazsa biz yardımcı olmaya çalışırız

KEB Turkiye Mumessili: Telefon numraları 0212 325 25 30

slm. arkadaşım aynı şey benim başıma geldi. bana tamire yolladılar çamaşır makinasından çıkmış cihaz 15kw dı. ben arızayı giderdim ama programda bozulmuş. ben telefonla tarif ettim bağlanıp sağlam programı yüklediler çalıştı. programın sağlamını bulursan software ini bulmak, kabloyu yapmak ve bağlanmak kolay yardımederim. 05442713943

Forum istatistikleri

Konular
128,246
Kullanıcılar
450,056
Son üye
atas.27

Yeni konular

Geri