Keb İnverter e.pu Hatası Veriyor

elktek

Üye
Keb marka sÜrÜcÜ e.pu hatasi verİyor program yÜklÜyorum ama dÜzelmİyor ne yapmam lazim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
merhabalar ben istanbuldan başaranelektronikten yazıyorum cihazın modeli nedir f4 yada f5 serisimi cihazınız e.pu diye bi hata vermez e.up yada e.puc verir buhatalar düşük voltaj hatasıdır proğramla alakası yoktur gönderirsen yardımcı olurum ben tamirciyim 674 90 63

merhaba önce teşekkür ederim cihazım keb f5 maleysefki E.PU hatası veriyor (Power Unit) Besleme gerilimini kontrol ettim ama gerilim normal cihaz tamire gitti ama güç ünitesinde bir şey olmadığı söylendi servis firma bu işi hallediyor ama acıklama yapmıyor sadece programmı yüklüyorsunuz dedim onun gibi bir şey yapıyoruz dedi
elimde 10 adet keb marka sürücü var 3 tanesi E:pU hatası veriyor servis maliyeti külfiyetli olmaya başladı onun için araştırma yapıyorum

arkadasım elındekı surucunun fanı ıle ılgılı sorunun var veya surucu ıcındekı 24V cokuyor. servıs ıcınse hıcbırsey soylemek ıstemıyorum............
ıstersen bu gozle bak bakalım

alex arkadaşım ilgin için teşekkür ederim fanı kontrol edeceğim
ben bu arızaya çok rastlıyorum ve servise göndermek zorunda kalıyorum ve bunlardan birini gönderirken fanı takılma yapıyordu bir bakarım diğer 24 v çökmesini biraz açık anlatırsan sevinirim
tekrar teşekkür ederim

bizdede kebler vardı ve bir gün iki sürücü de nedense aynı anda arızalandı arıza şöyle ki cihaza besleme verilince dc bara 560 v yükleniyor ama ara devre yüklenmesine yani cihazın redresörü çalışmasına rağmen cihazın lontrol bordu bir türlü çalışmadı sizce sorun ne olabilir arkadaşlar ?
fanların ikisinide söküp denedin yine aynı cihazda ses seda yok ???

kardeş ben tamirciyim iyi bilirim o keb inverterlerin hatalarını inverterin siviç mot devresinde sorun var yani inverter arızalı çözümü tamir başka şansın yok yani

hibrit'i sağlamıyla değiştirdim düzeldi.

bu suruculerin f1 modeli modbus destekliyor mu? F1'i Tavsiye eder misiniz?

e pu zannedersem fan ile ilgili problem olması lazım sen fanın calışıp calışmadıgına bak
,

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri