kayıt cihazı görüntü aktarımı

aponal

Üye
site içinde 4 kayıt cihazı var cihazlarda 2 adet kamera bağlı şu an calışan bir sistem

istenilen 4 kayıt chazı cıkışından izleme odası oluşturulup oraya kayıt cihazından cıkan görüntüleri aktarmak

aktarılan yerde kayıt olmuyacak sadecer tv yada pc monitorundan izlenecek

kanal deştirme şeklindede olabilir mesela 1 kanalda a kayıt cihazı 2 kanalda b kayıt cihazının görüntüsünü izlemek

ne tür görüntü aktarımı cihazı kullanmalıyım ve maliyeti nedir

multiplexer lazım size .

farklı görüntü kaynaklarından alınan görüntüleri başka bir yere dağıtmakta kullanılır.dediğiniz gibi sadece izleme amaçlıdır .
CCTV ürün satan firmalardan rahatlıkla bulabilirsiniz. çok pahalı bir ürün değildir.
iyi çalışmalar.

multiplexer lazım size .

farklı görüntü kaynaklarından alınan görüntüleri başka bir yere dağıtmakta kullanılır.dediğiniz gibi sadece izleme amaçlıdır .
CCTV ürün satan firmalardan rahatlıkla bulabilirsiniz. çok pahalı bir ürün değildir.
iyi çalışmalar.

özel mesaj gönderdim konuşabilirmiyiz

fiyatı nedir internet ağı bişeymi

Wireless Access Point le yapılabilirmi

fiyatını bilmiyorum.CCTV multiplexer diye aratırsan ürünün neye benzediğini görebilirsin.
ama benim kullandıklarım kablolu idi ve görüntüyü proje gereği RG6 kablo ile yada fiber ile taşıyorduk.
ayrıca özel mesaj ile daha önce satın aldıgım yerin web adresini yazdım.

iyi çalışmalar.

yapmak istediğim bekci kulubesinden cihazlara bağlanarak görüntü ve eski kayıtlarıda izleme

bu cihazla görüntü aktarımı olurmu 200mt

quad la daha rahat çözersin bence. 4 kanal quadın her kanalına cihazlardan gelen görüntüyü girerek çözebilirsin

net üzerinden de izleme imkanın var kayıt cihazlarının bu yönde yazılımları var

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri