Kariyer.net den işe giren var mı ?

GND-

Üye
s.a arkadaşlar uzun zamandır iş arıyorum bu kariyer. net denilen sitede CV oluşturdum 5 -6 yere başvurdum 1 aydan fazla zaman oldu ama henüz bir cevap gelmedi bu siteler gerçekten güvenilir mi ? bu siteler aracılığı ile gerçek anlamda işe giren var mı acaba ????

Bence çoğu firma tüm cvleri incelemiyor yada kariyer.net seçicilik yapıyor Ben birkaç firmaya direkt cv mi insan kaynaklarıın mailini öğrenip yada faksını direkt yollamıştım ve aramışlardı. Ama kariyer.netten bir kere kurumsal firmaya girdim. Ama başvuru sayısı 2000-3000 ise zor 100-150 ise aranman kolay

Bence çoğu firma tüm cvleri incelemiyor yada kariyer.net seçicilik yapıyor Ben birkaç firmaya direkt cv mi insan kaynaklarıın mailini öğrenip yada faksını direkt yollamıştım ve aramışlardı. Ama kariyer.netten bir kere kurumsal firmaya girdim. Ama başvuru sayısı 2000-3000 ise zor 100-150 ise aranman kolay

doğrudur usta ...valla ne yapacağımı şaşırdım başımı alıp nereye gidim kime ne söylim bilemedim ?
artık bir mucize olmasını bekliyorum o derece umutsuz ve çareizim .. :( :(

Duymadım .Gençlik kolları ! yolu garanti.Hatta ve hattaaa tek yol.

Allah kahretsin onları çok gittim oraya hiçbir halta yaramadı hep kend adamlarını işe alıyorlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sende onların adamı olacaktın gitmek yetmez fedakarlık yapmanı ister onlar...

Hemen ümitsizliğe kapılmayın yav :) İşsiz olduğunuz bu dönemi kendinizi bilmediğiniz bir konuda geliştirmek için kullanın. Mesela ingilizceniz iyi değilse onu iyileştirin. Veya ne bileyim mesleğinizle ilgili bir paket programı kullanmayı öğrenin. Bu dünyada herkesin rızkı vardır, aramaya devam edin.

Bende ön eleme olduğunu düşünüyorum, ben olsam o firmaya direkt olarak başvururum, her ne kadar diğer başvuru yollarını kabul edilmeyecek diğer yazsalar da siz yinede başvurun.

Şaşar düşerde ararlarsa, 3 tane A4 kağıdına 160 TL.+kargo ücreti isteyen umut tüccarları,,Bundan 4-5 hafta evvel yanım da başka bir arkadaşımın konuşmasına şahit olmuştum.
Benim hiç işim olmadı lakin 7 göbek sülalemi biliyorlar, Hiç bir yere-yerde CV yazmadım.
Yanılmış olmayı çok isterim.

Duymadım .Gençlik kolları ! yolu garanti.Hatta ve hattaaa tek yol.
Bunu sitemkar bir tavsiye olduğunu düşünüyorum.
Yazdığınızda sitem yoksa , bu yazdığınızı şiddetle kınıyorum.

s.a arkadaşlar uzun zamandır iş arıyorum bu kariyer. net denilen sitede CV oluşturdum 5 -6 yere başvurdum 1 aydan fazla zaman oldu ama henüz bir cevap gelmedi bu siteler gerçekten güvenilir mi ? bu siteler aracılığı ile gerçek anlamda işe giren var mı acaba ????
Rızkı veren Allah c.c dir. Aramaya devam. kariyer net işe girebilirsiniz. ben birçok görüşmeye çağırıldım ve girdiğim işlere neredeyse tamamına kariyer.net üzerinden yaptığım başvurularla girdim.

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri