Kariyer.net den işe giren var mı ?

sanki biz iş aramıyoruz dinlediğin müziğe karışan tipler çok diyorum bunda sapkınlık yok hiç Outlaw Torn dinledin mi? ne kadar sanatsal Live SFSO versiyonu ...

hepsini yapıyorum uta saol.... :(
artık daynacak gücüm kalmadı batsın bu dünya ... :( :(

Öyle deme hocam..

Ben de bir kaç sene işsiz dolaştım ve bu süre içinde evde huzursuzluk had safhada idi (25 li yaşlar) Rahmetli baba demedik bırakmaz lafı döndürüp dolaştırıp gelir saplardı..

Sonra ne mi oldu..Stresten sıkıntıdan yemeden içmede kesildim ve sonunda hastanelik oldum ve ülseratif kolit denilen illete yakalandım.O Hastalık ki 15 sene sonra kalınbağırsağın komple alınması ile ile son buldu.Tabi iş bu hale gelince sağlığımı kaybettim şimdi.Alınan kalınbağırsak yüzünden bir sürü dertle uğraşıyorum Allah beterinden saklasın diyerek.

Demem o ki iş bulunur. Sen sabır göster arkadaşların gösterdiği yolları dene ve çok uçma iş ararken (piyasada böyle tanıdığım bir kaç kişi var.Adam sıfır tecrübe sıfır kalifiye ile ciddi ciddi makam istiyor)

Bu süreçte akıl ve beden sağlığını mutlaka koru ve mümkünse kendini geliştir boş kalma.Git ingilizce öğren CAD yazılımı öğren ama sakın kendini boş bırakma.Tembellik bünyeyi çok çabuk ele geçirir ve farkına bile varmazsın.Sakın bu tuzağa düşme.Git gerekirse işinle ilgili bir yerde bedava çalış.

İnş. her şey gönlünce olur.

sanki biz iş aramıyoruz dinlediğin müziğe karışan tipler çok diyorum bunda sapkınlık yok hiç Outlaw Torn dinledin mi? ne kadar sanatsal Live SFSO versiyonu ...

ben öyle abur cubur şeyler dinlemem ..!!!
ben hakan taşıyan dinlerim orhan baba dinlerim ferdi baba Müslüm gürses bunları dinlerim.....

Öyle deme hocam..

Ben de bir kaç sene işsiz dolaştım ve bu süre içinde evde huzursuzluk had safhada idi (25 li yaşlar) Rahmetli baba demedik bırakmaz lafı döndürüp dolaştırıp gelir saplardı..

Sonra ne mi oldu..Stresten sıkıntıdan yemeden içmede kesildim ve sonunda hastanelik oldum ve ülseratif kolit denilen illete yakalandım.O Hastalık ki 15 sene sonra kalınbağırsağın komple alınması ile ile son buldu.Tabi iş bu hale gelince sağlığımı kaybettim şimdi.Alınan kalınbağırsak yüzünden bir sürü dertle uğraşıyorum Allah beterinden saklasın diyerek.

Demem o ki iş bulunur. Sen sabır göster arkadaşların gösterdiği yolları dene ve çok uçma iş ararken (piyasada böyle tanıdığım bir kaç kişi var.Adam sıfır tecrübe sıfır kalifiye ile ciddi ciddi makam istiyor)

Bu süreçte akıl ve beden sağlığını mutlaka koru ve mümkünse kendini geliştir boş kalma.Git ingilizce öğren CAD yazılımı öğren ama sakın kendini boş bırakma.Tembellik bünyeyi çok çabuk ele geçirir ve farkına bile varmazsın.Sakın bu tuzağa düşme.Git gerekirse işinle ilgili bir yerde bedava çalış.

İnş. her şey gönlünce olur.

hay ağzını öpim yeminle kitabın ortasından konuştun ..!!!!
aynı durum lar bendede var benimde hiç huzurum yok hele evde üzerimde çok büyük baskı var şu an 28 yaşındayım ama görenler 30 -35 diyor saçlarım beyazladı 10 senedir anti depresan ilaç içiyorum başımda öyle bir anne-baba var ki varlığı yokluğundan beter.... :(
ben neydim başımı alıp nereye gidim derdimi kime söylim benim yarım etmeyen adamlar ne işlerde çalışıyor..benimde güzel mesleğim var asında elektronik devre tasarımı imalatı yapıyorum .. okullara ve üniversite öğrencilerine proje ödevleri yapıyorum .
bu arada şu an işniiz var mı ??

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu arada şu an işniiz var mı ??

AFAD'da Arama Kurtarma Teknisyeniyim.Hastaneden çıktıktan bir ay sonra KPSS sınavına girerek yerleşmiştim memuriyete.

Ayrıca ana babanın yokluğu hiç bir zaman varlığından iyi olmaz.Bizim kültürümüz müsait olmadığı için bu yolla senin için iyisini yaptıklarını zan ediyorlar.Muhtemelen senin kadar üzülüyorlardır.

Sen sağlığını koru ,sabret,vazgeçme yeter.

AFAD'da Arama Kurtarma Teknisyeniyim.Hastaneden çıktıktan bir ay sonra KPSS sınavına girerek yerleşmiştim memuriyete.

Ayrıca ana babanın yokluğu hiç bir zaman varlığından iyi olmaz.Bizim kültürümüz müsait olmadığı için bu yolla senin için iyisini yaptıklarını zan ediyorlar.Muhtemelen senin kadar üzülüyorlardır.

Sen sağlığını koru ,sabret,vazgeçme yeter.

maşallah sonradan devlet işine girmişssiniz... :)
bende EKPSS ye girdim 3 defa engelli durumum var biraz ama olmadı atanamadım artık dvelet işini geçtim kurumsal bir firmaya hastaneye felan giriym diyorum ama ordada çok torpil dönüyor ...

ben öyle abur cubur şeyler dinlemem ..!!!
ben hakan taşıyan dinlerim orhan baba dinlerim ferdi baba Müslüm gürses bunları dinlerim.....
Bunları dinlemeye devam ederseniz, yaşama hevesinizin %50'sini zaten kaybetmiş olursunuz. Haa yanlış anlaşılmasın bende severim dinlerim,,, eski günlerin hatrına,o kadar. Ama ''jilet jileett yokmu lahhayyn bi Allah'ın kulunda, ver,nsene'' şeklinde değil.
Biraz daha pozitif olun, Halk müziğimiz evladır.
Bakınız 15'liler geliyor ağıtından bile oyun havası yapılmış.

gönül yorgunu arkadaşa tavsiyem sıkı bir şekilde ekpps' ye çalışmandır.. çevreni bu konuda ikna etmen lazım. ayrıca kendini motive edebilirsin. gerekirse dersaneye gitmen lazım.

corn nedir yaw... popcorn mu :)

sanat müziği dinleyin, türkü dinleyin....

Korn o kaliteli sanat yapıyorlar Nirvana var onu dinle Metallica esaslı müzik yapar Cem Karaca daha iyi gider.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri