Parçalardan kastınız Yukarıda listelediğiniz şalt malzemeleri ise çalışma sıcaklıklarını kullandığınız marka modele göre ürün dökümanlarından bulabilirsiniz.
Ama; Özel bir durum yoksa, yani yüksek ısının olduğu bir tesiste ısıya maruz kalacak ortamda bulunmayacaklarsa, sorun yaşamazsınız..
Eğer yüksek ısı söz konusu ise o zaman yanmaz kablo seçmeniz gerekir.
KABLO İÇİN DEĞİLDE STERİL BİR ORTAMDA OLACAK BU YUKARI DA YAZDIĞIM ŞEYLER BUNLARIN DIŞARIYA VERDİĞİ ISIYI BULMAM GEREKİYOR KABLOLAMA OLSUN DEDİĞİNİZİ BENDE DÜŞÜNDÜM.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bütün bunlar bir pano içinde ise, pano ebadı, panonun byerleşim şekli, kablolar altdan bir kanaldanmı geliyor, kanaldan hava alıyormu, Oda sterıl olarak tam kapalı bir yerdemı. Harıcı ıklımlendırme varmı, vs vs. siz ketum davrandıkca, cevap bulmanız zor.
Çok gizi degılse pano v e ortam resımleri atın.

elimde değil proje olsa paylaşacaktım zaten
Bütün bunlar bir pano içinde ise, pano ebadı, panonun byerleşim şekli, kablolar altdan bir kanaldanmı geliyor, kanaldan hava alıyormu, Oda sterıl olarak tam kapalı bir yerdemı. Harıcı ıklımlendırme varmı, vs vs. siz ketum davrandıkca, cevap bulmanız zor.
Çok gizi degılse pano v e ortam resımleri atın.
malesef ki elimde yok zaten bunun formülünü soruyorum size kalan şeyleri hesaplaya bilirim az çok böyle bi formül varmı yok mu bu lazım bana sadece

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,603
Son üye
devrim25

Yeni konular

Geri