izole halı

cs-tech

Üye
arkadaşlar sahadaki elektrik panolarına izole halı (kaucuk paspas) sermeyi düşümüyorum
fakat fiyatları her yerde farklı nereden ucuza alabilirim toplam 16 metre gerekiyor
yorumlarınızı bekliyorum...,

iyi çalışmalar...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bu konuda pek uyduruk bir çözüm ben söyleyim her ne kadar elektrikte iş güvenliğine ne kadar para harcansa azdır diye düşünsem de :) Malesef her istediğimiz elektriksel malzemeyi almak veya almakdan geçtim almaya üst amirleri ikna etmek baya güç oluyor. Bende geçici bir çözüm olarak atıl durumdaki bant konveyorlerin bantlarından kesdirip transformatör dairelerinde kesici ve transformatörlerin önüne döşetmiştim bir aralar :)

çözümleme güzel ama orjinal bir sey olması lazım

Bu konuda pek uyduruk bir çözüm ben söyleyim her ne kadar elektrikte iş güvenliğine ne kadar para harcansa azdır diye düşünsem de :) Malesef her istediğimiz elektriksel malzemeyi almak veya almakdan geçtim almaya üst amirleri ikna etmek baya güç oluyor. Bende geçici bir çözüm olarak atıl durumdaki bant konveyorlerin bantlarından kesdirip transformatör dairelerinde kesici ve transformatörlerin önüne döşetmiştim bir aralar :)

Bende kullanıyorum.Yapıcak bir şey yok fuzuli malzemeye para bulurlar , iş kaucuk halıya gelince nedense birden firma bütcesi uygun olmuyo

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri