izole halı

cs-tech

Üye
arkadaşlar sahadaki elektrik panolarına izole halı (kaucuk paspas) sermeyi düşümüyorum
fakat fiyatları her yerde farklı nereden ucuza alabilirim toplam 16 metre gerekiyor
yorumlarınızı bekliyorum...,

iyi çalışmalar...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bu konuda pek uyduruk bir çözüm ben söyleyim her ne kadar elektrikte iş güvenliğine ne kadar para harcansa azdır diye düşünsem de :) Malesef her istediğimiz elektriksel malzemeyi almak veya almakdan geçtim almaya üst amirleri ikna etmek baya güç oluyor. Bende geçici bir çözüm olarak atıl durumdaki bant konveyorlerin bantlarından kesdirip transformatör dairelerinde kesici ve transformatörlerin önüne döşetmiştim bir aralar :)

çözümleme güzel ama orjinal bir sey olması lazım

Bu konuda pek uyduruk bir çözüm ben söyleyim her ne kadar elektrikte iş güvenliğine ne kadar para harcansa azdır diye düşünsem de :) Malesef her istediğimiz elektriksel malzemeyi almak veya almakdan geçtim almaya üst amirleri ikna etmek baya güç oluyor. Bende geçici bir çözüm olarak atıl durumdaki bant konveyorlerin bantlarından kesdirip transformatör dairelerinde kesici ve transformatörlerin önüne döşetmiştim bir aralar :)

Bende kullanıyorum.Yapıcak bir şey yok fuzuli malzemeye para bulurlar , iş kaucuk halıya gelince nedense birden firma bütcesi uygun olmuyo

Forum istatistikleri

Konular
128,310
Kullanıcılar
450,145
Son üye
sukruseker

Yeni konular

Geri