Havya Ucu Seçimi (900M serisi)

@serkan_48
Ben şu uçları sipariş ettim gelsin bakalım nasılmış.

https://a.aliexpress.com/_EJkMz9J

Merhabalar @otohat

Bende bu satıcıya bu ürüne ulaştım. Yakın zamanda siparis gececegim.

Siz urununu geldiğinde yorum yaparsanız iyi olur sevinirim.

Bu havya modelini tercih sebebiniz nedir alırken çok kaba bir havya gibi görünüyor ersa Nano veya pico zannetmistim ersa uç deyince

Aslında ben bu havaya ücret odemedim. Bu havya bana arızalı geldi. Hurdaya atilacak bir urundu bende aldim.Tamir ettim. Yoksa bu kadar pahali bir havya alamazdim.

Aslında ben bu havaya ücret odemedim. Bu havya bana arızalı geldi. Hurdaya atilacak bir urundu bende aldim.Tamir ettim. Yoksa bu kadar pahali bir havya alamazdim.
Üstad ozaman dert etme 20 tane üç al havyayi parayla aldım diye düşün.ben jbc yi de satın aldım uçlara da para veriyorum ama gerçekten verdiğim parayı hak ediyor.insan iyi havya kullanınca anlıyor kaliteli havyanin önemini

Üstad ozaman dert etme 20 tane üç al havyayi parayla aldım diye düşün.ben jbc yi de satın aldım uçlara da para veriyorum ama gerçekten verdiğim parayı hak ediyor.insan iyi havya kullanınca anlıyor kaliteli havyanin önemini

Evet kaliteli havya kendini belli ediyor. Işıl regulasyonu çok iyi buyuk parça sokerken yapışıp kalmıyor.

Bende birde sunline 932 model numarasını yanlış hatırlıyor olabilirim havya var. Bir parçaya dokunduğunda yapışıp kaldığını görüyorum. Dönüp kaliyor.

Evet kaliteli havya kendini belli ediyor. Işıl regulasyonu çok iyi buyuk parça sokerken yapışıp kalmıyor.

Bende birde sunline 932 model numarasını yanlış hatırlıyor olabilirim havya var. Bir parçaya dokunduğunda yapışıp kaldığını görüyorum. Dönüp kaliyor.
O ucuz havyalarda ısı regülasyonu çok kötü ya çok ısıtıyor havya ucunu ve lehimi bozuyor PCB nin yapiskanina zarar veriyor yada donup kalıyor.bazen düzgün çalışanlar oluyorda ama yinede düzgün çalışanın yanında bile 10 kat fark var mesela jbc de uçlar rezistan a yapışık her uç değiştirdiğinde rezistans da değişiyor buyuzden lehim kaliten hep aynı kaliyor 20 sene de kullansan aynı kalitede lehim oluyor.birde havya ucunun en sivri yeriyle bile lehim yapabiliyorsun uç kaliteleri çok iyi sahte uçlar bile diğer ucuz markalardan 10 kat iyi

@serkan_48 gümrük vergisi ödememe rağmen uçlar gümrüğe takıldı. Sinotrans diye bir lojistik firması whatsapptan ulaşıp ürünlerin gelmesini istiyorsanız kimliğinizin görselini gönderin diye mesaj gönderdi. Güvenilmez. Benim uçlar muhtemelen gelmeyecek. Sizde alıp paranıza yazık etmeyin. Yeni bir gelişme olursa yazarım.

@serkan_48 gümrük vergisi ödememe rağmen uçlar gümrüğe takıldı. Sinotrans diye bir lojistik firması whatsapptan ulaşıp ürünlerin gelmesini istiyorsanız kimliğinizin görselini gönderin diye mesaj gönderdi. Güvenilmez. Benim uçlar muhtemelen gelmeyecek. Sizde alıp paranıza yazık etmeyin. Yeni bir gelişme olursa yazarım.

Hadi ya kötü olmuş.

Bence gümrük memurunun kötü zamanına denk gelmişsiniz.

Peki teslim adresi is yeri filan gitmediniz değil mi? Sahsi olarak getirdiniz firma ismi filan yok degilmi adreste?

Ersa çok güzel bir havyadır tam bir endüstriyel kart havyasıdır çalışırken asla yormaz üzmez. JBC de kullandım ersa ile aralarındaki tek fark jbc daha yakışıklı gösterişli bir sistem. Ben 8 yıla yakın ersa kullandım sadece yedek parçası çok pahalı. Bu gün bir uc alayım desem neredeyse 1000 tl. En son aldığım ucu 1 ay sonra dalgınlıkla 220 faza dokundurunca ersayı paketleyip rafa kaldırdım.

Piyasada T12 uc kullanan akıllı havya istasyonları var telefoncu havyaları diye geçiyor bendeki T12-X marka 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. Uc lar ersaya nazaran çok daha ucuz ve cihazın işe yarar bayağı özelliği var. Toplamda 70 watt güç sağlıyor. Rezistanslar jbc gibi ucun içerisinde olduğu için ısınma ve temas halinde ısıyı toparlama süresi çok iyi. Yani endüstriyel kartlar için fazlasıyla yeterli tutamağı da kibar ince.

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir üründür hem fiyatı uygun hem de özellikleri ve kapasitesiyle yeterli.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri