Havya Ucu Seçimi (900M serisi)

occuplus

Üye
900M-T-2.4D ucunu bir süredir kullanıyorum ve artık ömrünü doldurdu.

Genellikle THT komponentleri söküyorum.

Yenisini almak istediğimde 3 farklı seri var

Silver / Siyah / Bakır. Hangisini daha uzun süre yüksek performansla kullanabilirim.

Yardım için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 900m.png
    900m.png
    380.7 KB · Görüntüleme: 19
Bakir olanı kesinlikle seçmeyin çok uzun ömürlü olmuyor..

Seçim olarak siyah kaplama tercih etmenizi öneririm. İkinci olarak gri olanlar.

Bakir olanı neden satışa sunuyorlar bilmiyorum ama kendiniz dışına kaplama yapmayı denerim derseniz bakir olanlar son tercih olsun. Kaplamasiz çok uzun ömürlü olmuyor.

Bende ersa için muadil üç arayisindayim. Orjinal uclar orta halli havya parası olmuş.

Bakir olanı kesinlikle seçmeyin çok uzun ömürlü olmuyor..

Seçim olarak siyah kaplama tercih etmenizi öneririm. İkinci olarak gri olanlar.

Bakir olanı neden satışa sunuyorlar bilmiyorum ama kendiniz dışına kaplama yapmayı denerim derseniz bakir olanlar son tercih olsun. Kaplamasiz çok uzun ömürlü olmuyor.

Bende ersa için muadil üç arayisindayim. Orjinal uclar orta halli havya parası olmuş.
Ersanin rezistans çapı ve boyu nedir
Zamanında keşke jbc alsaydın jbc havyanin kralı kral olunca sahte kral da çok oluyor

Zamanında keşke jbc alsaydın jbc havyanin kralı kral olunca sahte kral da çok oluyor

Su an iş için İstanbula geldim. Cap ve boyu ölcemiyorum ama telefonumda kayıtlı bir uca ait çizim asagida.

Cap 6.6 mm boy 25 - 27.5 mm civari.

832kd.png

Su an iş için İstanbula geldim. Cap ve boyu ölcemiyorum ama telefonumda kayıtlı bir uca ait çizim asagida.

Cap 6.6 mm boy 25 - 27.5 mm civari.

Ekli dosyayı görüntüle 103818
Ali express de çok model mevcut Fiyatlarda uygun bende Aliexpress den toplu aldım jbc uçlarını 10 adet paket aldım kargo ucuza gelsin diye toplu paket alınca ucuza geliyor birim başı.1 satışta 10lu tek model vardı satıcıya 3 model gönderir misin dedim modellerin isimlerini yazdım 10lu modeli sipariş verdim benim istediğim adette 3 modelden gönderdi.1 tane de hediye göndermiş 11 adet geldi

Ali express de çok model mevcut Fiyatlarda uygun bende Aliexpress den toplu aldım jbc uçlarını 10 adet paket aldım kargo ucuza gelsin diye toplu paket alınca ucuza geliyor birim başı.1 satışta 10lu tek model vardı satıcıya 3 model gönderir misin dedim modellerin isimlerini yazdım 10lu modeli sipariş verdim benim istediğim adette 3 modelden gönderdi.1 tane de hediye göndermiş 11 adet geldi

Aliexpress e baktım. 6.6 mm çaplı sadece bir saticida bulabildim. Sitede olanların çoğunluğu ince çaplı uclar var.

Oda 3 modeli var. Başka modeli yok. Ondan alacagim ama istediğim modeller yok.

Araştırmaya devam.

Aliexpress e baktım. 6.6 mm çaplı sadece bir saticida bulabildim. Sitede olanların çoğunluğu ince çaplı uclar var.

Oda 3 modeli var. Başka modeli yok. Ondan alacagim ama istediğim modeller yok.

Araştırmaya devam.
Satıcılara istediğin model özellikleri mesaj atıp bir sor bence burada satış yapan insanlar Çin'de birçok sitede satış yapıyor buraya o ürünü koymamış olabilir.birde havyanin rezistans olcilerini kendiniz bir ölçün 6.6mm çok fazla geldi bana bu havyanin modeli nedir

Havyanin modeli ersa analog 60 modeli.

60 vatt kalem havya.

images (5).jpeg

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri