Hangi markayı seçmeliyim

madmax

Üye
Merhaba arkadaşlar 11 kw fan motorunda, enerji tüketimini azaltmak için hangi marka ve model sürücüyü kullanmalıyım ? teşekkürler hayırlı işler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
ABB sürücüler, devreye alması ve işletmesi problemsiz sürücülerdir.İşletmede
başımızın ağrımasını istemediğimiz kritik proseslerde, bilhassa ABB sürücü
tercih ediyoruz.
Sizin fan için ABB ACS350 serisi bir sürücü yeterli olacaktır.

bir ısı kontrol çevrimi yapacaksan bu tür uygulamalar için hazır çözümler sunan markalar var. ben control techniques ciyim. ve fan kontrolü için uygulaması olduğunu hatırlıyorum. sadece sürücü ile tüm işi birirmek isterim dersen ct derim....

amaç eger tasarrufa sanch marka inverterleri kullanabılırsın fuyatları hem cok ucuz hem 2 yıl kosulsuz garantılı cıhazlar aynı zamanda s3000 serısı fan ve pompa uygulamaları ıcın ozel tasarlanmıs ben %25-%30 cıvarında tasarruf gorecebılecegını tahmın edıyorum sanch temın etmek ıstersen 0282 653 87 50 yardımcı olurum

Omron derim bence kalite ve tasarruf istersen...
ozelden ulasabilirsin

Endanın ürünü HAMSİ ve ZEYBEK markalarda iyi markadır

amaç tasarrufsa adres ABB...
ABB nin ACS550 serisi inverterleri bu konuda birçok uygulamada yerini aldı. hem tasarruf edeyim hemde kafam rahat olsun diyosan tercihi ABB den yana kullan derim...İYİ ÇALIŞMALAR

omron siemens telemecanik abb lenze keb v.b. birçok marka kullandım. dayanıklılık olarak omron ve abb.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri