Bu motorun markasını bilen var mı acaba?

ilk logodaki daire elektrik motorunu simgeliyor. dikkat edilirse ayaklar tabana sabitlenmiş. yani iki logo arasında epek fark var.

Doğrudur.
Belkide firma logo yenilenme yapmış olabilir
Ama sanmam.

Benim anlamadigim marka firma logo olsa ne olur olmasa etiket değerleri önemli.

Konu sahibinin tam amacını anlayamadım.
Bu logoyu kullanmak mı isteniyor.

Kolay gelsin sağlıcakla kalın.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Doğrudur.
Ama sanmam.

leasing'li makinelere ait sözleşmelerde bankalar eşeği sağlam kazığa bağlıyorlar. kullanım, Bakım ve parça değişimleri öyle çok kolay olmuyor. muhtemelen böyle bi durum söz konusu.

Çektiğiniz resmi yapay zekaya yükleyip iyileştirme isteyin.

Konu yazısı motor firma logosu bir araba firmasının logosuna benziyor.

Son düzenleme:
Enerji etüdü yaptırıp eski verimsiz motorları enerji verimli yeni motorlarla değiştireceksiniz ve bunun için XXX Bakanlığının bir teşviği var?​
Evet hocam. Dediğiniz işi yapmaktayız. :D
Ekli dosyayı görüntüle 102793

JIN SHIN Olabilir . ( Logosu ters ? )

INDUCTION MOTOR 3 PHASE TYPE
JINSHIN ASENKRON MOTOR 3 FAZLI TİP

Kolay geldin Sağlıcakla kalın .

Ekli dosyayı görüntüle 102792
Biraz araştırdım hocam. Eğer eksik değilse baktıklarım ikisi farklı logo maalesef. Yinede çok teşekkür ederim ilginiz için.

KOSGEB destekli mi? Motorun marka modeli okunamadığı durumlar için bir çıkış yolu yok mu?
Evet hocam. Maalesef, riskli oluyor bu durumda. Kosgeb danışmanının reddi söz konusu olabiliyor. Sonrada işlemler, para ve rapor boşuna gidiyor maalesef.
Doğrudur.
Ama sanmam.

Yukarıda hocamında dediğim gibi. KOSGEB teşvikli bir iş olduğu için bu tür bilgileri zorunlu kılmış durumda. Yoksa bir teşvik alamaz bu motordan. İlginiz içinde teşekkür ederim.
Çektiğiniz resmi yapay zekaya yükleyip iyileştirme isteyin.
Görseli iyileştiriyor. Ancak yazıları yok ediyor. Tam verimli bir iyileştirme yok yani şuan için denediklerimde.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri