hangi linye kaçak akım rölesini attırıyor nasıl anlaşılır

etkga

Üye
arkadaşlar birşey kaçak akım rölesini attırıyor ama hemen attırmadığı için bulamadım. sigortaların hepsini kapatıp tek tek açmak çözüm olmadı çünkü kaçak akım rölesi bazen atıyor, devamlı değil. neyın attırdığını bulmaanın bir yolu varmıdır

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
nötrleri ayırıp deneyin derken tam anlayamadım

onu anladım hocam ama bunu ne için yapıyoruz kaçak akım atması için mi mantıklı açıklaması nedir?

Son düzenleme:
bu dedikleriniz yapılır ama uzun işlem bu kak her zaman atmıyor ki. arada bir yani. bir sorun var ama gözardı edilmiş idare ediliyor. benim sorum bunu hemen bulabilecek bir yöntem var mıdır idi. sami inci bey nötrleri çıkarıp sigortaları tek tek kaldırın dedi ama herhalde bunu yapınca kaçak hangisindeyse direk olarak röle atacak ama ne mantıkla atacak nötrleri çıkarmakla ne ilgisi var onu hala çözemedim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri