hangi ekran ve plc yi seçeyim

t.umpas

Üye
selamlar bir projede yaklaşık 42 giriş ve 35 çıkış kullanağım.Delta plc ve tp02 ile daha önce çalıştım.Şimdi bu projede delta operator panel kullananmak istiyorum.Omron nt31 serisi ekranlarla daha önce bu işleri yaptım.Delta basit ve ekonomik 5.7 inç olabilir hangi ekranı kullanayım.Ekrana siloların resmini çizip siloların akış kontrolunu ve silo cıkışı bantları kontrol edecek.
Bu iş için kullanımı kolay hangi ekranı (dopA ve DopB serileri) ve plc yi seçmelim.selamlar

Ayrıca silo ve benzeri uygulamayı delta plc ve dop ekranla yapan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
KARDEŞ BEN SİLO UYGULAMARI YAPTIM DELTA A SERİSİ DOP-A10THTD İLE ANİMASYON UYGULAMARINDA ÇOK YAVAŞ KALIYO. PROGRAMLANMASI KOLAY LAKİN HIZLI BİR CİHAZ SEÇERSEN ÇOK MEMNUN KALIRSIN.
BENİM SİTEYE YÜKLEDİĞİN HMI RESİMLERİ VAR. ONLARIN İÇİNDE HER TÜRLÜ SİLO RESMİ VAR. BU RESİMLERDEN %100 MEMNUN KALIRSIN.
https://www.kontrolkalemi.com/forum/hmi-sistemler/18891-hmi-resim-arsivi.html#post96481
TAKILDIĞIN YER OLURSA BANA DANIŞABİLİRSİN, BEN TMO(TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ)'DA ÇALIŞIYORUM.

PC + Panasonic Plc + Linux daha hızlılarıda var misal FESTOOOOO.

Delta plc ve ekran kulanmandan hiç problem yok 4 senedir kulanıyorum super

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri