haddehane

Ekte aşırı yükten dağılmış bir rulman resmi gönderiyorum.

Ekli dosyalar

• merdane rulman.JPG
    merdane rulman.JPG
    45.2 KB · Görüntüleme: 79
arkadaşalar merhaba...
benimde rulmanlarla ilgili bir problemim var. rulmanlarda eksenel c boşluklarını almaya çalışıyorum bununla ilgili uygulmalı çalışmalarım oldu. sonuçlar boşluk alma yönünden olumlu fakat dayanım yönünden iyi bir sonuç alamadım. rulmanlarda eksenel c boşluklarını alma ile ilgili bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar varsa lütfen yardım.
boşluk almaya çalıştığım rulman:
oynak makaralı , çift sıralı ve çelik kafesli bir rulman.

merdane yataklarının merkezlenmesi işlemini nasıl yapıyorsunuz?

Finişlerde tezgahlar arası luplar varmı luplar varsa malzemenin esnemesini sağlayacak olan bu luplar tezgahlara giden yükü azaltacagından rulman ve rulman yataklarının aşınmasını azaltacaktır.

loop scaner danmı bahsediyosunuz bu lup ları biraz açarmısınız nedir neişe yarar nasıl çalışır

arkadaşalar merhaba...
benimde rulmanlarla ilgili bir problemim var. rulmanlarda eksenel c boşluklarını almaya çalışıyorum bununla ilgili uygulmalı çalışmalarım oldu. sonuçlar boşluk alma yönünden olumlu fakat dayanım yönünden iyi bir sonuç alamadım. rulmanlarda eksenel c boşluklarını alma ile ilgili bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar varsa lütfen yardım.
boşluk almaya çalıştığım rulman:
oynak makaralı , çift sıralı ve çelik kafesli bir rulman.

Eksenel c boşluğu derken tam olarak neyi kastediyorsun ?

arkadaşlar bende yeni haddeci oldum elinizde haddecilik konusunda yararlı bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri