GSM TERMİNAL

truvadc

Üye
Merhaba arkadaşlar. Bazı başlıklara tanıttığım gsm terminal hakkında bazı arkadaşlar çok spekülasyon yaptılar. O nedenle bu konuyu yeni bir başlıkta açma ihtiyacı hissettim. Ayrıca benden bu ürün alan arkadaşlar yorumlarını bu başlığa eklerse diğerarkadaşları daha doğru bilgilendirmiş oluruz.Ürün detayı için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:GSM TERMİNAL DAHA UCUZU YOKSorularınızı aşağıdaki mail adresi vasıtası ile sorabilirsiniz.iletişim:[email protected]

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bizim ki tam ticaret sayılmaz. Çünkü ben öğrenciyken bu modemlere ihtiyaç duydum ama

pahalı olduğu için alamamıştım. Buradan hareketle herkesin rahatlıkla projesinde kullanabilmesi için

geliştirdiğimiz bir modem kartı. Tabi böyle bişey yapmışken üç beş kuruşta elimize geçsin değilmi?

ürün değil bilgi paylaşımı yaparsak daha yararlı olur kanaatindeyim

Modüller ile ilgili elimizdeki son parti için baya bir indirime gittik.

Eğer devamlı kullanıyorsanız almanızı tavsiye ederim.

20-40 adet =120TL

40-100 adet =100TL

10-20 adet =130TL

Beni tanımayanlar toplu alım yapacaklarsa ürünün güvenilirliği açısından

ürünü yerinde görmeleri daha iyi olur.

Modüller ile ilgili elimizdeki son parti için baya bir indirime gittik.

Eğer devamlı kullanıyorsanız almanızı tavsiye ederim.

20-40 adet = 120TL

40-100 adet = 100TL

10-20 adet = 130TL

Beni tanımayanlar toplu alım yapacaklarsa ürünün güvenilirliği açısından

ürünü yerinde görmeleri daha iyi olur.

sadece gsm modulmu bunlar yoksa işlemcı desteklımı ? çağrı özellığı varsa benım işlerde kullanabılırım sanırım mesajla çalışıyordu oyleyse bana yaramaz ikincisi işlemcı ne var uzerınde oda önemlı

Özelden cebimi isteyen arkadaş için:

Cep:05547953780

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri