extra iş var

iyi olur arkadaşalar benimde elimde var birçok bu tür malzeme var.görüşebiliriz

benim burdan fiyat söylemem pek doğru olmaz msn den konuşmak daha doğru olur. Ama şunuda belirtmek isterim kişiye parasından çok doğaya katkısı daha fazla.

Bunu teklif ederken hata yok,fiyat vermek doğru olmaz...yani allah rızası için öyle mi....Kayda değer bir rakam değil ki doğaya faydası daha fazla deniyor..Bizde greenpeace elemanı oluyoruz her halde..Sırada da kutuplardaki buzun üstünde kalan köpeği kurtarmak var..
Çok bozuluyorum bu ''kralın üzerindeki elbiseyi akıllılar görür'' tavrından ,'' KRAL ÇIPLAK..'' diye bağırasım geliyor..

İLETİŞİM KURABİLİRSEK SEVİNİRİM MUHARREM. @hotmail.com
Forumda e-mail ve telefon numarası paylaşmayınız.Konuyu açan üyeye özel mesaj gönderiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bizim şirkette bayagı hurda malzeme var aslında çalışanlar bile var
kontaktör çeşit çok
röle çeşitleri
bazıları sağlam 5,5 kw motor statotu
vb. vb. gibi var yani bayagı malzeme

Bunu teklif ederken hata yok,fiyat vermek doğru olmaz...yani allah rızası için öyle mi....Kayda değer bir rakam değil ki doğaya faydası daha fazla deniyor..Bizde greenpeace elemanı oluyoruz her halde..Sırada da kutuplardaki buzun üstünde kalan köpeği kurtarmak var..
Çok bozuluyorum bu ''kralın üzerindeki elbiseyi akıllılar görür'' tavrından ,'' KRAL ÇIPLAK..'' diye bağırasım geliyor..

aynen katılıyorum bende

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri