ev tesisatı

Profil resminizle ve durumunuzla ilgili bi söz geldi aklıma "yumurta kırmadan omlet yapılmaz" Ya parayı basıp işi öğreneceksiniz ilerisi için ve kısa zamanda tesisat bitecek ya da cebinizi geniş açıp uzun vadede tesisatı bitirecek yanıla-öğrene tecrübe kazanacaksınız karar sizin
valla yorumunu çok beğendim ;)haklısın ben galiba iki yolu birleştirmeye çalışacağım kısa bir süre bir yerde tecrübe için çalışıp sonra kendi evimden işe başlamaya karar verecem gibi ama şunu merak ediyorum az bilgiyle çok zorlanırmıyım ve maliyet çok olurmu ?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bunu kastetmiştim maliyeti artırırsın, düşün bilmediğin kesitte kablo alacaksın uymayacak 1 hafta 1 ay sonra değiştireceksin diyelim masraf +zaman ... sigorta aynı şekilde ...

Bu işi sen yapamazsın kardeş. Tavsiyem sana elektrikçiye yaptırman...

Bunu kastetmiştim maliyeti artırırsın, düşün bilmediğin kesitte kablo alacaksın uymayacak 1 hafta 1 ay sonra değiştireceksin diyelim masraf +zaman ... sigorta aynı şekilde ...
teşekkür anladım kesitte çok sıkıntı yaşamam gibi onları biliyorum ama sigorta konusunda iyi değilim

Bu işi sen yapamazsın kardeş. Tavsiyem sana elektrikçiye yaptırman...
ya bende biliyorum tam yapamayacağımı o yüzden yardım istiyorum ya. az çok bilgi var bide çok zor bir yer değil kendi evim biraz da o rahatlık var o yüzden ben yapayım diyorum amma tavsiyeler den sonra açıkcası başkasına yaptırmayı da düşünüyorum şimdi

ya bende biliyorum tam yapamayacağımı o yüzden yardım istiyorum ya. az çok bilgi var bide çok zor bir yer değil kendi evim biraz da o rahatlık var o yüzden ben yapayım diyorum amma tavsiyeler den sonra açıkcası başkasına yaptırmayı da düşünüyorum şimdi

Arkadaşım bir evin elektrik tesisatından bahsediyoruz. Lamba bağlamayacaksın. Priz sökmeyeceksin. Ev tesisatı bu..

Arkadaşım bir evin elektrik tesisatından bahsediyoruz. Lamba bağlamayacaksın. Priz sökmeyeceksin. Ev tesisatı bu..
ya haklısın biliyorum üstteki mesajı okuduysan bende bir yerde çalışmaya sonra kendi evimi yapmaya çalışacağım ama çok çok zor olduğunu da düşünmüyorum bence lamba priz anahtar ve sigorta konularında iyisen bağlarsın ben böyle düşünüyorum tavsiye için teşşekkr ederim.

Hayat tecrubedir ama bunu kotu ile birlestirme bence merakin varsa elektrik ustasi ile ona gore anlas beraber yap kotu sonucu olucak is yapmamis olursun hemde senin istedigin. Arabanin bujilerini degistirebilir ama uygun takilmassa arabanin motoruda gider cebimizdeki parada bol sans

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Hayat tecrubedir ama bunu kotu ile birlestirme bence merakin varsa elektrik ustasi ile ona gore anlas beraber yap kotu sonucu olucak is yapmamis olursun hemde senin istedigin. Arabanin bujilerini degistirebilir ama uygun takilmassa arabanin motoruda gider cebimizdeki parada bol sans

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.
bende öyle yapmaya karar verdim haklısınız öyle en mantıklısı

bargıran nasıl ne yaptın işleri buldunmu çıkış yolu?

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri