erhardt+liemer merkezleme yardım

mehmetaga

Üye
erhardt liemer merkezleme konusunda bilgisi, dökümanı olan var mı arkadaşlar kendi internet sitelerinde işe yarar bir bilgi yok. Command device DO 20 ve kimi yerde kamera kimi yerde infra-red sensor ile çalışılıyor. Dökümanlarında Command device DO 20'nin menüsüne hangi tuş konfigürasyonu ile girileceği bile yok varsa da bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Türkiye'de yetkili servisleri var,büyük ihtimal ile sorunu kendileri giderip ücretini alma yoluna giderler
(verdikleri teknik yardım ile işin içinden çıkamazsınız)
Kolay gele- hayırlı işler

Sayın isikotomasyon bu tarz işlerde bildiğiniz başka bir firma ya da sistem var mı ?

Sayın isikotomasyon bu tarz işlerde bildiğiniz başka bir firma ya da sistem var mı ?
Bu tür firmalar ticari olduğundan para kazanmak zorundalar,en mantıklısı servisini çağırmanız.
Farklı firmalarda aynı sistemle çalışır,zaten kapitalizmde de olması gerekende budur.
Bursa'da yetkili servisi var nette aratırsanız bulabilirsiniz.
Kolay gele-hayırlı işler

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri