entes rg3 12 t kontrol cihazı

mtelektrik

Üye
entes rg3 12 t neden bu cihaz tüm ayarları yapıldığı halde

1. kademeden başlayıp 12. kademeye alıp sonra sırayla tekrar bırakıyor

ne yaptıysam olmadı fikri olan varmı arkadaşlar

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
faz hatasından kaynaklı olabılır.bendede faz gelmemesınden kaynaklı olarak hepsini bir anda cektı sonra bıraktı,baktıkkı fazın bırı gelmıyormuş.

hayır Sinan usta sürekli aynı şeyi yapıyor tüm kademeleri sırayla alıp sonra tekrar sırayla bırakıyor

arkadaş entesin müşteri hizmetleri bu konuda çok yardımcı oluyorlar bende bu röleleri çok kullandım ama rastlamadım yanlış yönlendirmek istemem sen entesi ara hatta istanbulda isen ücretsiz olarak gelip sorunuda hallederler. programsal bir hata gibi görülüyor.

akım ve gerilimler aynı faz da degildir.onun için olabillir.

cihaz yeni ben montaj ettim
bir çok sefer kontrol ettim akım gerilimler aynı
bende ilk defa karşılaşıyorum ama hala çözebilmiş değilim

entesin sitesindende yararlanabilirsiniz.pdf olarak cihazların kullanım kitapcıklarını indirebilirsiniz.

arkadasım cıhazın program ayarına gır programı 10 yap duzelecektır cıhaz üzerınde pr 10 yazması gereklı

selam arkadaşım

akım trafosu oranının 5/1 kadar yükün yoksa ve arkadaşların dediği gibi çalışma şekli pr 10 değilse çalışmaz.sapıtmış gibi sürekli sistemde yük arar hangi bölgede diye sürekli otomatik ck ayarı yapmaya çalışır.

Forum istatistikleri

Konular
128,265
Kullanıcılar
450,087
Son üye
Hsnozer

Yeni konular

Geri