entes emp 4D amper metre

ykp55

Üye
arkadaşlar ben empm 4D nin ayarlarını yapamadım yani motor devreye girdiğinde ilk başta gösteriyo üçgene geçi,ncede gösteriyo yanlız 1 sn sonra ekrandaki değerler 0.000 oluyor.
akım trafosu CT-25 (1-1000A) bana bu konuda yardımcı olurmusnuz.?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Akım trafosunu nereye baglamışdınız. Yıldız devresinde baglı olmasın, kontrol edermisiniz.

akım trafolarını motoru beslemesı uzerıne koyarsanız sorun cozulecektır

akım trafosu 3 PB 50 A sigorta çıkışında demand ayarlarından vs. ilgili olabilir mi ?

arkadaşım bu gibi durumlarda acizane tavsiyem kullanım klavuzunu alıp kullanığın ampermetrenin parametrelerini ayarlamandır. tüm parametrelerle bilgin dahilinde değiştir. sisteme ve çalımaya etki olmayacağı için yanlışya yapsan zararı yok. böylece hem aletin fonksiyonlarını daha iyi öğrenir, hemde kendine güvenini sağlarsın. sağlıcakla iyi çalışmalar.

arkadaslar bu konuyla ilgisi yok ama benim bir sorum olacak.Bu konu hakkinda fikirleri olan varsa lutfen cevap verirmisiniz?
Ilgılı acılan konuda problemimi yazdim ama kimse cevap vermedi.
Wago 750-841 plc ile abb touch paneli haberleştirdim. Fakat enerji gidip geldiğinde ekrandaki değerler ilk haline gelmiyor. Bu konuda yardımcı olurmusunuz? teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri