enda e200 sürücü arızası

YUKSEL14

Üye
arkadaşlar enda e200 sürücü jeneratör devreye girip çıkarken e 09 hatası veriyor cihazın enerjisini tamamen kesip tekrar verdiğimde düzeliyor ancak bu sürücünün hiç durmaması gerekiyor

lütfen çok acele yardımmmm.....

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
e 09 düşük voltaj sebebiyle duruştur sisitemin düşük voltajdan sonra devam etmesini istiyorsanız b 01 parametresini 2 olarak secin ayrıca b 02 parametresi 1,0 olsun b 03 parametresini 0,3 ayarlayın

slm bende bu cihazı kullanacağım fakat dısarıdan yani cihaz başka yerde kumanda başka bir yerde olacak şekilde ayarlamam gerekiyor bunun için star ve stop butonlarını nereye bağlamam gerekiyor hız ayarı için olan üçları buldum pot 3,2,1 ayakları H,O,Lama dediğim gibi start ve stop nereye bağlanacak bilemiyorum bana yardımcı olurmusunuz ?şimdiden teşekkür ederim ;)

önceden normaldi sonradan mı yapmaya başladı...

slm bende bu cihazı kullanıcam fakat hariçi olarak start stop birde pot bağlayacağım pot için bağlantı ok fakat start ve stop için bağlantı ne olacak 6reset ve sadece ileri için 1ileriden bağlasam yeterli olurmu cevap için simdiden teşşekkür ederim ;)

yok daha yeni hiç kullanılmaya başlanmadın yani

Son düzenleme:
Sürücünün içerisinde yüksek voltajlı kondansatörlerden biri gitmiş veya hepsinin kapasitesi düşmüş olabilir...Problem daha önce yoktuysa kesin kondansatörlerden....

yok yok ben dışarıdan bağlayacağım bu start stop ve pot u cihaz üzrerine dokunulmicak yani kullanacak olan kişinin bu cihaz ı hiç bir sekilde karıştırmaması için yapıyorum çalıştır durdur ve hızı ayarlasın yeter gerçi menü kitleme olanağıda var ama o cok karısık ;)

yok cihaz daha yeni ben sadece dısarıdan start stop ve hız ayarı vereceğim bunu için sadece 6 reset ve (ileri döğru donmesi için)1 ileri den bağlamam mı gerek ??

Moderatör tarafında düzenlendi:
CM1 ile 1, ileri yön,
CM1 ile 2, geri yön.
H,O,L uçları potansiyometre bağlantı uçları.
A01=1, A02=1 yapılmalı.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri