En İyi Sigorta Üreticisi Hangisi?

En İyİ sİgorta merlİn gerİn ama dİĞer ÜrÜnlerde olmasa bİle legrand da onu aratmiyor sebebİ
bu markalarin panoda etİketleme alanlari oldukÇa
genİŞ kisa devre kesme kapasİtelerİ yÜksek (legrand 6ka dan baŞliyor Özellİkle)
aÇma kapama sertlİĞİ rahat anahtar olarakda kullanimi İÇİn avantajli
kablo gİrİŞlerİ orahatÇa bÜyÜk kesİt kabloya ve otomat barasina uyum saĞliyor
ŞarŞli matkap la serİ sikma İŞlemlerİnde kirilmiyor
akimdan dolayi isinip erİyİp gİtmİyor federal gİbİ yada siemens gİbİ Çatlamiyor
vİdalari yalama olmuyor
otomat rayina montaj tirnaĞi kalİtelİ ve genİŞ siemens te bu Özellİklerİ yok federal dersenİzde bİr Çok ÜrÜnÜnde uzakdoĞu fason Üretİm mallarla bİrebİr ayni
ve en Önemlİsİ bu gÜne dek kullanim hatrasi sonucu harİÇ bİr arzasini gÖrmedİm schneİder ÜrÜnÜ ve legrand ÜrÜnlerİİn

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sanatkar ' Alıntı:
En İyİ sİgorta merlİn gerİn ama dİĞer ÜrÜnlerde olmasa bİle legrand da onu aratmiyor sebebİ
bu markalarin panoda etİketleme alanlari oldukÇa
genİŞ kisa devre kesme kapasİtelerİ yÜksek (legrand 6ka dan baŞliyor Özellİkle)
aÇma kapama sertlİĞİ rahat anahtar olarakda kullanimi İÇİn avantajli
kablo gİrİŞlerİ orahatÇa bÜyÜk kesİt kabloya ve otomat barasina uyum saĞliyor
ŞarŞli matkap la serİ sikma İŞlemlerİnde kirilmiyor
akimdan dolayi isinip erİyİp gİtmİyor federal gİbİ yada siemens gİbİ Çatlamiyor
vİdalari yalama olmuyor
otomat rayina montaj tirnaĞi kalİtelİ ve genİŞ siemens te bu Özellİklerİ yok federal dersenİzde bİr Çok ÜrÜnÜnde uzakdoĞu fason Üretİm mallarla bİrebİr ayni
ve en Önemlİsİ bu gÜne dek kullanim hatrasi sonucu harİÇ bİr arzasini gÖrmedİm schneİder ÜrÜnÜ ve legrand ÜrÜnlerİİn

evet legrand a iyi kullanışlı bir ürün teşşekkürler

yeni merlin gerin sigortalarının özellikleri
0,5 - 125 A arası tamamen uyumlu
Multi 9 sisteminde, 125 A'e kadar olan tüm elektrik dağıtım ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürün grubu yer almaktadır.

Pano tertibatları, bağlantılar, modüler muhafazalar, birlikte monte edilip kullanılmak üzere tasarlanmışlardır: bu sebeple elektrik tesisatı optimum, verimli, güvenilir, emniyetli ve güncellenebilir olma özelliklerini taşımaktadır.

Multi 9 sistemi ve tecrübeleriniz size, müşterilerinizin, besleme sürekliliği ve haberleşme tercihleri gibi ihtiyaçları ne olursa olsungeçerli standartlara her zaman uyan tesisatlar tasarlama özgürlüğünü tanır.

Multi 9 ile yaratıcılığınızı ifade etmekte özgürsünüz.

Esneklik, tüm kombinasyon ihtimallerine izin verir
Yıldırım koruması eklemek, tesisatın gücünü arttırmak veya yeni kontrol, gösterge veya programlama fonksiyonu ekleyerek mevcut bir tesisatı geliştirmek başlıbaşına bir kolaylıktır.

yerli malı yokmu sigorta olarak federal yada şems de yabancı mı

Ben merlin Gerin dedim.Fiyatı siemense göre makul.Klemens kısmına kablo rahat giriyor.Yayla gibi :)
Açılıp kapatırken de yumuşacık.Fakat legrandı da yabana atmamak lazım.Onu fazla kullanmadığımdan çok iyi bilmiyorum.Moeller de güzel.Bizde eski bir makina var.Buşonlu sigorta.Buşonu kırılmış.Pazar günü almak için çıktım.Ama piyasada buşon bulunmuyor.Deli olmuştum.Yani lazım olunca elimin altında bulunsun da buşomlu sigorta olsun önemli değil markası :)

bence merlin gerin daha sonra siemens aslında siemens sigortalarda bir probleme rastlamadım , tesisat ve motora yol verme dahil her yerde denedim ama bazı fonksiyonlarından dolayı merlin diyorum.

17 yıllık meslek hayatımda her marka sigorta kullandım ama merlin gerinin üzerine baska sigorta tanımam her turlu uygulamada ve uzun ömürlu olusu ve kısa devre anlarında kontak yapışmamasından dolayı benım tercihim bu

Forum istatistikleri

Konular
128,359
Kullanıcılar
450,223
Son üye
elektrikklicocuk

Yeni konular

Geri