Projeksiyon(Projektör HY300) Android Yere düştü,cihaz başlıyor tam açılacağı zaman geri kapanıyor.

Babam projeksiyonu kablosuna takıldı projeksiyon yerde düştü 50 cm yükseklikten.Elimdeki projeksiyon Android Cihazı başlatıyorum tam açılacağı zaman geri kapanıyor.Normalde Fanın sesi gelirdi şimdi gelmiyor.Ve hafif bir cızırtı geliyor.

servis yolu görünüyor. soğuk lehim oluşmuş olabilir, kanal kalkmış olabilir, olabilirler gider de gider. en son servise gider.

servis yolu görünüyor. soğuk lehim oluşmuş olabilir, kanal kalkmış olabilir, olabilirler gider de gider. en son servise gider.
Keşke servisi olsaydı,ürünü yurtdışından almıştım garantisi yoktu.Ama bulunduğum şehirde anlayan varsa gösterir fiyatına göre yaptırırım yoksa,ikinci el sayfasına koyarım bu işlerden anlayan varsa alıp tamir eder

Keşke servisi olsaydı,ürünü yurtdışından almıştım garantisi yoktu.Ama bulunduğum şehirde anlayan varsa gösterir fiyatına göre yaptırırım yoksa,ikinci el sayfasına koyarım bu işlerden anlayan varsa alıp tamir eder
hangi şehirde olduğunu bilmediğim için tamirci-servis tavsiye edemeyeceğim. servis dediğimde, tamir yapan elektronikçiyi kast etmiştim. çevreni bir araştır. iyi, gerçek bir telefon tamircisi yapabilir. hani sadece bozuk kart değiştiren değil tamir yapan. bir de laptop gibi anakart tamiri yapanlarla görüş.

Çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için,birden fazla tamirciye gösterceğim hepsi aynı şeyleri söylerlerse.Finansal açıdan ve Tecrübe açısından iyi olana yaptıracağım.

Forum istatistikleri

Konular
128,461
Kullanıcılar
450,402
Son üye
FurkanYAPC

Yeni konular

Geri