En İyi Sensör Markası?

bana göre tartışılmaz tek bir marka ballful ama tabi buna yakın değerlerde stick ımf leuze gibi markalarda yabana atılacak markalar değildir.

kubilayyilmaz ' Alıntı:
dünyanın bir numaralı sensör üretici sick tir.Alman firmasıdır. 2. sırada ise visolux ü verebilirim. Özellikle lazer ve kızıl ötesi haberleşmede gayet iyiler. Bizde robot uygulamalarında bu markaları tercih ediyoruz.

bencede sick bu konuda en iyilerinden biri

arkadaşlar bende yerli malında yanayım ama mefanın sensörlerinde bir miktar aldık ve PEPPERL FUCHS yerine kullandım mefa sensör devamlı arıza yapıyor
Bence
Sıck
Telemecanique
Omron
Pepperl fuchs
ifm
bende öğle markalar varki coğunubulamı yorum mesela kita marka türkiyede yok elesta coğu modeli yok
benim için en iyi sensör cabuk bulabildigim sensör

vona elektronik infrared bariyer konusunda yerli firmalar arasında bence önde gitmekte hırsız alarm güvenlik ön plan da geliyor telefonları 0216 397 87 80 ayrıca otamatik kapı bariyerleride var

FATEK_EXPERT ' Alıntı:
ottoman16 ' Alıntı:
En İyİ sensÖr balluff tur.

ottoman16 ' Alıntı:
Fatek cok reklam yapıcı gördüm seni..durmadan reklam yapıyosun.bu kadar reklamın altına birde telefon numarası koyda tam olsun..

bana diyene bak......

Fatek iki tartısma ortamını karıstırma derim..burda herkes marka zikrediyor .Konunun başlığına bakmanı öneririm....EN İYİ SENSÖR HANGİ MARKA<<<<<<<<<<<BASLIK

arkadaşlar havuzlarda kullanılan ledli spotların etiketine bakarsak IP 68 VE IP 69 değerlerini görürüz ki buda bu ışık kaynaklarının suyun içinde kulalanılabileceğini gösterir ama bu özelliği fiyatı doğrudan etkiler.

ottoman16 ' Alıntı:
FATEK_EXPERT ' Alıntı:
ottoman16 ' Alıntı:
En İyİ sensÖr balluff tur.

ottoman16 ' Alıntı:
başlangıç senden geldi, ne ekersen onu biçersin....

ben senin gibi saldırmıyorum ve gerçekleri kabul etmemezlik yapmıyorum. önce gerçekleri kabul et sonra görüşelim.....
Fatek cok reklam yapıcı gördüm seni..durmadan reklam yapıyosun.bu kadar reklamın altına birde telefon numarası koyda tam olsun..

bana diyene bak......

Fatek iki tartısma ortamını karıstırma derim..burda herkes marka zikrediyor .Konunun başlığına bakmanı öneririm....EN İYİ SENSÖR HANGİ MARKA<<<<<<<<<<<BASLIK

VONAELEKTRONİK
infrared ışık bariyerinde vonabeam den saşma derim 36cm 56 cm 76 cm 96 cm 116 cm 136 cm 156 cm 176 cm boylarında veya özel boylarda dahili ve harici ortam için ürünleri var tek ışın ve çift ışın kesme özelliginde bilgi almak için 0216 397 87 80 bilgi alabilirsiniz güneşten etkilenmeyen far flash ışık filitreli proje yardımında da bulunuluyor açık kapı pencere bırakıldıgında dahi 24 saat güvenlik saglıyor internet sitesinide buldum www.vonaelektronik.com siz evde her odada rahatlıkla hiç bir yeri bypas etmeden dolassanız bile sistem evinizin etrafında sanki bir güç duvarı örüyor dıs saldırılara karşı kalkan görevi alıyor isterseniz kamera sensör destegi olarakta kullanabilirsiniz.isterseniz garajdan çıkarken kumanda kullanmadan garaj kapısını dahi arabanız kapıya geldiginde kapıyı açtırabilirsiniz .GÜVENLİGİN AMACI SİZ EVDE YOKKEN EVİ KORUMASI DEGİL SİZ EVDE İKEN SİZİ KORUMASIDIR.HIRSIZ EVE GİRMEDEN ÖNLEM ALMAKTIR

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri