En İyi Sensör Markası?

Öz itibari ile ne sensör ne de ben söyliyim !!!

Çünkü her sensör kendi üretim amacına göre kullanılmalıdır.
Eğer oda sıcaklığı için için PT100 kullanıyorsan yeterlidir.
Ama sıvı metaldeki sıcaklığı ölçmek istiyorsan o zaman radyo aktif ölçüm yapman lazım.

tabiki bazı durumlarda basit bir sensör işimizi görebilir yaba özel sensörler kullanabiliriz ..genel bir tanımlama yapmak gerekirse piyasaya her yönden hitap eden sensörler hakkınkkında fikir verebiliriz..tabiki objektif olarak .

bence buluna bilirlik ve hertürlü ihtiyaca cevap veren bunun yanı sıra fiyat uygunluğunuda gözönüna alacak olursak tercihim telemecanique ayrıca osiconcept serisi ile sensörde son noktayı koymuş..

teknosan.ru ' Alıntı:
arkadaslar honeywell i deneyen oldumu bence guzel bi marka

bu markanın en buyuk sıkıntısı temin etmek sanırım amerikan malı olmalı.ürünlerini bulmak cok zor.aynı zamanda turkiye distribitörü,işi sıkı tutmuyor

SAYIN OTTOMAN SANIRIM YANLISINIZ VAR .heralde türkiye distribitörü ilke otomasyon bizde bursa bayilğini yapmaktayız ürünler gayet güzel tek tarafı ürünlerin pahalı olması bu da stoklarda etki edermi bilinmez .bildiğim kadarıyla ürünlerin çoğu stoklarında bulunuyor.

bana göre en iyisi işime en uygunu ve en ez maliyetlisi fakat ana sanayi kendi ülkesinin malını istiyor o zaman onların dediği oluyor

1-sick
2-ifm
3-balluf
4-pepperl+fuchs
5-omron

arkadaşlar birde banner yani dacel i kullanın çok güzel ve ucuz isterseniz bi araştırın amerikan malı

En iyi sensör işinizi gören sensördür.

Forum istatistikleri

Konular
128,328
Kullanıcılar
450,171
Son üye
sadullah karabulut

Yeni konular

Geri