Emi rfi parazitli sinyal input lag

angaralı benden yana hiç şansın yok, en yetenekli olduğum oyun freecell

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
angaralı benden yana hiç şansın yok, en yetenekli olduğum oyun freecell
Ben o tür oyunlarda da seni KÖTEKLERİM :p
F-C.png

Resimde en beğendiğim kağıt fal oyunları ve rekorları görülmektedir.
Toplamda oynamış olduğum oyun miktarları ve kazandığım ve kaybettiğim oyunlar belgelenmiştir.
Erkeksen çık karşıma bi parti yapalım :p
Poker oyununu da severim de PC ile poker oynanmıyo. Karşılıklı dostlarla oynamanın dadı yok.

erkeklik kısmını bi geçelim, ben sadece oynarım dedim. kazandım demedim. yani oyun yeteneği bende zero. pokeri de bırakalı yıllar oldu. artık kumar oyunlarını yasakladım kendime.
Ne gızıyon yaaf :p
Epeydir dostlarla yanyana gelip de baara çığıra bi tavla oynamayı bile özledim.
Yenmek yenilmek değil.
Erkek ya da kadın meselesi heç değil.
GAAVE kültürünü özlediğimi ifade ediyorum :D
Yukardaki resim de sen ve ben gibi insanların yalnızlık göstergesi bence.

Ne gızıyon yaaf :p
Epeydir dostlarla yanyana gelip de baara çığıra bi tavla oynamayı bile özledim.
Yenmek yenilmek değil.
Erkek ya da kadın meselesi heç değil.
GAAVE kültürünü özlediğimi ifade ediyorum :D
Yukardaki resim de sen ve ben gibi insanların yalnızlık göstergesi bence.
gaave kültürünü ben de özledim de, gaza gelmemek gibi kötü bir alışkanlığım var. zaten gaavelerde bitti gitti. hani eskiden 66 filan oynardık, dama masaları vardı. maça kızı oynardık ama oymaca bizde yoktu. nerede o eski günler, nerede o oyuncular.

gaave kültürünü ben de özledim de, gaza gelmemek gibi kötü bir alışkanlığım var. zaten gaavelerde bitti gitti. hani eskiden 66 filan oynardık, dama masaları vardı. maça kızı oynardık ama oymaca bizde yoktu. nerede o eski günler, nerede o oyuncular.
Bilimsel araştırmalarım doğrultusunda...
1 İnternet kullanımı
2 Sigara yasağı
3 Fiyat artışları
Gibi sebeplerden dolayı.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular