Elektronik malzeme temin edilir

hocam mail adresini alabilir miyim yüksek adette pic ve nem sensörü lazım.
bazı pic modellerini her yerde bulamıyorum. nem sensörü ise hiç yok neredeyse olanlarda yüksek fiyatlı.
ilgilenirsen sevinirim.

PIC modellerini (kilif tipi ile) ve nem sensoru bilgisini(sensirion icin Fark Elektronik ile gorusebilirsiniz) verirseniz nereden temin edebileceginiz konusunda tavsiyelerde bulunabilirim.

Değerli kardeş benim NEC marka bir laptopum var bunun işlemci entegresi bozulmuş Entegre=FW82243BXF olup bunun kalıbı da lazım sizde varmı yada temin edebilirmisiniz.Temin edebilirseniz nekadara temin edebilirsiniz yazarsanız memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.Mail adresim [email protected] saygılar

çalıştıgım firmada malzeme temini komusunda sıkıntılarımız var temasta olduğumuz çok sayıda tedarikçi firma olmasına rağmen çoğu parçaları bulamıyoruz bu firmalarda buldugumu az sayıda parça için bizden 4-5 hafta süre isteyip parçaları yurt dışından getirtiyorlar şu an yeni bir sipariş listesi hazırladım yaklaşık 120 kalem eğer ilgilenirseniz sizinle temasa geçmek isteriz teleon veya mail le

bir projemde kullanılacak CD4067 entegre 1000 adet'e kadar alabilirler...fiat ve adet hakkında bilgilendirirseniz sevinirim..teşekkürler

ilk mesaj 2007 yılında yazılmış malzeme temini hala devam ediyormu arkadaşlar.

mesajlar geçmış tarıh gundeme nasıl geldı soru işaretı hala varsa boyle tedarıkçı değerlendırelım

Transistor, Triyak, Tristör, Diyot, Entegre gibi malzemeleri arar bulamazsaniz bana yazin. 50.000 çeşit elektronik malzeme bulunan bir yurtdışı şirket ile irtibatım var. (FAIRCHILD,INFINEON,NATIONAL,PHILIPS,NEC,ST gibi markaların ürünleridir) Malzemenin tam kodunu yazın lütfen.

elektronik malzeme toptan satışı yapmaktayız istediğiniz ürüne ait bilgileri mail adresimize atarak teklif alabilirsiniz

[email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,093
Son üye
plmkenan

Yeni konular

Geri