bara büküm tekniğini anlatan kaynağa ihticaım var en azından tek barayı panoda işleyebilmek bazı zamanlarda gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.

ben elektrik-elektronik mühendiliği 4 yıllık toplam derslerin olduğu arşivim var ama 8gb. nasıl göndereceğiz?sıkıntı...

acaba arşinizi sizden bir şekilde kopyalayıp almamız mümkün müdür hocam?mesela İstanbulda iseniz usb yardımıyla olabilr=))

s.a elinizde c ile pic programlama ile ilgili bir kaynak varmı acaba ilgilenenlere sımıden tesekkurler

Elinizde hobi olarak robot yapımı(çizgi izleyen,sumo..) ile ilgili kaynak var mı?

Arkadaşlar, elinde Embedded Linux hakkında dökman ve bilgi olanlar burdan paylaşabilir mi?

arkadaşlar bana japon sumo robotları e-kitabi lazım olanlarda varsa ************* adresine yollayabilir mi?...... şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar kolay gelsin, güç elektroniğini baştan sona anlatan bir kitap lazım. Türkçe ingilizce farketmez. Ama hızlı ilerleyebilmem için türkçe tercih sebebimdir. 1 senelik çalışmanın ardından forumdaki tüm güç elektroniği sorularına açığım :)

Microsensors Principles Applications wiley gardner ben bu kitabı arıyorum elinde olan arkadaşım varsa bana özelden mesaj atabilir mi?

Merhaba arkadaşlar ve forum yöneticileri elinizde Schaum's sinyaller ve sistemler adlı kitabın pdf var mı? Tercihen türkçe olması önemli benim için kolay gelsin....

Forum istatistikleri

Konular
128,254
Kullanıcılar
450,076
Son üye
Trprime_16

Yeni konular

Geri