Eee biz ingilizce bilmeyenler ne yapacak, bizlere göre kitaplar varmı arkadaşlar ?

schaum's elektromanyetik kitabının sorularının çözümü varsa paylaşabilirmisiniz ?

ben mekatronik mühendisliği öğrencisiyim ve sitenize yeni üye oldum schaum un sinyaller ve sistemler kitabının türkçesi lazım yardımlarınız için teşekkür ederim.

Schaum un sinyaller ve sistemler kitabının türkçesi lazım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

kolay gelsin değerli kontrol kalemi üyeleri ben e-plan öğrenmek istiyorum bunun için kaynağa ihtiyacım var.benimle paylaşırsanız sevinirim.Teşekkürler.

Schaum un sinyaller ve sistemler kitabının türkçesi lazım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

daha önce ekitap linkine bu kitabın türkçesini yüklemiştim.
linkler kırılmış. net imkanım olmadığı için yüklemede sorun yaşıyorum.
dosya 200mb. 1 hafta daha sabredersen göndereceğim inş.

elektrik makinaları türkçe veya ingilizce kitaplar lazım elinde olan veya link verebilecek var mı şimdiden çok teşekkür ederim

Sn. kurt42,

E-Book bölümünde elektrik makinaları ile ilgili İngilizce kaynaklar bulabilirsiniz.

Saygılarımla,

İngilizce veya ispanyolca dil gelişimiyle ilgili kitaplar bulabilirseniz çok sevinirim..

Schaum 3000 solved electric circuit kitabı lazım arkadaşlar elinde bulunan varsa şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri