elektronik atolyede neler olması gerekir

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum daha önceden metinizi duymuştum

ben yeni bir elektronik atolye kurucam sizden yardım istiyorum kullandıgınız profesyonel tavsiye edebileceğiniz aletleri marka model olarak yazarsanız sevinirim

Havya seti fonksiyonel
bunun için donanımlı bir masa büyüteç kucuk eleman cekmeceleri
ayarlanabilen güc kaynagı
tracker

ve benzeri gibi aklıma gelmeyen şeylerde var sizlerin aklınıza gelen şeyler varsa veya olmazsa olmaz dedigniz eger bunlar icin teklif verebiliyorsanız oda olur ben firmama alım yaptırıcam hepsini bir kerede aldırmak istiyorum birdaha zor aldırırım şimdiden teşekkür ederim

hayırlı olsun yeni atölyeni..

ölçü aleti, ince işler için cımbız , efendime söylim elektronik elemanları koymak için malzeme çekmecesi , ayarlı güç kaynağı şimdilik aklıma gelen bunlar...

Merhaba,

Ben Lehim sökme takma işlerim için XYtronic'in ürünlerini kullanıyorum.Havya seti olarak LF8800, SMD sökme için LF852D sıcak hava istasyonunu kullanıyorum.Ürünlerin Performansından gayet memnunum fiyatları da uygun.Arıza tespiti için de EFL-VI tester empedans test cihazı kullanıyorum.Yerli üretim, bilgilerini internetten bulabilirsin.Onun da fiyatı uygun.Ölçü aleti olarak Protek 506, osiloskop olarak Protec 3502C analog osiloskop kullanıyorum.Bende ürünleri alırken araştırarak almıştım, tümünü de sorunsuz kullanmaktayım.

Ben Hakko FX888 ve bunun yanında duman emici sistem olarak FA-400 kullanıyorum. İkisinden de çok memnumum.

9445608051_e655643d0d_z.jpg

9448506856_38b1c5ea00_z.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,426
Kullanıcılar
450,341
Son üye
Samsunumut

Yeni konular

Geri