Elektro şok güçlendirmek

Tesla008

Üye
İçinde 18650 pil olan standar bı elektro şok var bu elektro şoku nasıl güçlendiririm
Cihaz bu birkaç basit modifiyeli hali var bende
Devre şeması ile atabilirsiniz mükemmel olur
Cihazın içi Tikla
Cihazın linki Tikla

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Yazdiklarinizla verdiginiz link uyusmuyor. Bi cek etmenizde yarar var.
Linki yanlış atmış olabilirim ama bu tip bı elektro şok bunu nasıl guclendirebilirim acaba şuan kaç volt bilmiyorum ama baya güçlü daha güçlü olsa iyi olur aslında
Yazdiklarinizla verdiginiz link uyusmuyor. Bi cek etmenizde yarar var.
videodaki ile içi aynı cihazın sadece 18650 pil ve şarj devresi taktım
Tikla

Linki yanlış atmış olabilirim ama bu tip bı elektro şok bunu nasıl guclendirebilirim acaba şuan kaç volt bilmiyorum ama baya güçlü daha güçlü olsa iyi olur aslında

Tikla
o cihazlar güçlenmez, üzerinde değişiklik yapamazsın.
bak burada daha değişik olanı var
https://danyk.cz/3f_vyb_en.html ve uygun arama yapmalısın
https://www.google.com/search?q=ele...VoAXAAeACAAQCIAQCSAQCYAQCwAQo&sclient=gws-wiz

Usta şimdi şöyle bir düz mantık yapsak bu elektro şoktan iki tane var bende bunun güç üreten kısımları birleştirsek ne olur ben bu işlerde acemiyim elimizde patlamasinda 😂
Attığınız linkleride inceliyorum olmazsa baştan yaparım devreyi

Usta şimdi şöyle bir düz mantık yapsak bu elektro şoktan iki tane var bende bunun güç üreten kısımları birleştirsek ne olur ben bu işlerde acemiyim elimizde patlamasinda 😂
Attığınız linkleride inceliyorum olmazsa baştan yaparım devreyi
bazen 2+2 = 4 etmeyebilir. ben çinden hazır devreyi getirdim ve ilk önce kendi üzerimde denedim yeterince can acıtıyor. sen de kendi üzerinde dene daha güçlüsüne ihtiyaç duymayacaksın. yapmak istediğin şeyin içeriğini açıklarsan uygun açıklamaları alabilirsin.

bazen 2+2 = 4 etmeyebilir. ben çinden hazır devreyi getirdim ve ilk önce kendi üzerimde denedim yeterince can acıtıyor. sen de kendi üzerinde dene daha güçlüsüne ihtiyaç duymayacaksın. yapmak istediğin şeyin içeriğini açıklarsan uygun açıklamaları alabilirsin.
Ben kendi üzerimde denemeye korkorim çünkü pil değiştiğinden beri aşırı güçlü zaten bikere kapattıktan sonra ucuna değdim elimde yara yaptı normal halini hiç hiç deneyemem yemez yani ama ben bu konuyu çok araştıracağım büyük ihtimal devreyi baştan yaparım ama bu cihazın voltunu ölçmenin kolay yolu yokmudur yani multimetre olcmez

Tikla

Konuyla ilgili bilgi sahibi degilim. Bilsem de yardimci olmazdim.

Not: guclendirmeyi batarya ile ilgili oldugunu zannetim ama alakasi yokmus.

Ben kendi üzerimde denemeye korkorim çünkü pil değiştiğinden beri aşırı güçlü zaten bikere kapattıktan sonra ucuna değdim elimde yara yaptı normal halini hiç hiç deneyemem yemez yani ama ben bu konuyu çok araştıracağım büyük ihtimal devreyi baştan yaparım ama bu cihazın voltunu ölçmenin kolay yolu yokmudur yani multimetre olcmez
yaklaşık 40 bin volt

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri