Elektro şok güçlendirmek

amper izin vermiyor, çok düşük amperi var

kalp rahatsızlığın ve kalp pili takıyorsan evet ama diğer türlü çok fena can yakıyor tecrübe ile sabittir.
o şoklayıcıdan yapmayı düşündüm sonra önce haberde sonra dizi filmde o şoklayıcı ile ölümler olunca vazgeçtim insan nazik canlı kalbin üzerinden geçen akım çok düşük olsada elinle hessetmesen de kalbin durabilir 20-30mA.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
o şoklayıcıdan yapmayı düşündüm sonra önce haberde sonra dizi filmde o şoklayıcı ile ölümler olunca vazgeçtim insan nazik canlı kalbin üzerinden geçen akım çok düşük olsada elinle hessetmesen de kalbin durabilir 20-30mA.
merak etme öldürmüyor, sadece çok can yakıyor. zaten çin malı adamlar öldürücü silah yapacak şeyi satmazlar. şimdi hatırlamıyorum ama 1-2 mA veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. amerikada polislerin kullandıkları biraz daha yüksek amperde olduğu için insanı şoka sokuyor. ha birde mezbahalarda kullanılanlar var o işte insanı öldürür. linki aşağıda ben ondan yaptım 18650 pille kullanıyorum. zaten çıkardığı ses yetiyor köpekler hemen kaçıyor.
https://www.hepsiburada.com/flameer...u-boost-modulu-yurt-disindan-pm-HBC00000ULSC6

merak etme öldürmüyor, sadece çok can yakıyor. zaten çin malı adamlar öldürücü silah yapacak şeyi satmazlar. şimdi hatırlamıyorum ama 1-2 mA veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. amerikada polislerin kullandıkları biraz daha yüksek amperde olduğu için insanı şoka sokuyor. ha birde mezbahalarda kullanılanlar var o işte insanı öldürür. linki aşağıda ben ondan yaptım 18650 pille kullanıyorum. zaten çıkardığı ses yetiyor köpekler hemen kaçıyor.
https://www.hepsiburada.com/flameer...u-boost-modulu-yurt-disindan-pm-HBC00000ULSC6
ben komple kendim yapcaktım çıkış akımı belirsiz amerikada biri de öyle yapmış trafo sarmış basit bir devre ile yapmış arkadaşında denemiş adam ölmüş bende grezimonk'ta denerdim haberde ikizkardşini elektro şokla öldürdü diye çıkma ihtimaline karşı vazgeçtim... benzer devreler köpek tasmalarında varmış 100v veriyor itaat eğitimi içinmiş ...

benzer devreler köpek tasmalarında varmış 100v veriyor itaat eğitimi içinmiş ...
onlardan 2 çeşit var. biri bahçe sınırlarına hat çekip devre koyuyorsun, sınırı geçerse aktif oluyor köpek dışarı çıkmıyor. bir de eğitim için olanı var ama ben karşıyım, hayvanların acı çekmesi hoşuma gitmiyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri