Elektrikli Sofben Düzgün Çalışmıyor! ACİL YARDIM

Komşular da normal, Sakarya da ikamet ediyorum. Sedaş geldi. Direkten gelen kablonun degişmesi lazım dedi. Bizlik bir şey yok dedi. Başka servis çağırdım. Üst katla alt kat aynı kablodan enerji aldığı için yetersiz kalıyor dedi. 29 Metre kablo çekeceğiz dedi. Bakalım hesaplayacaklar. Servis ucreti bile 50 TL aldılar. Kim bilir yeni kabloya ne diyecek.

Kardeş nerde ikamet ediyorsun bilmem ama ilkönce komşuların voltaj durumunu öğren onlarda da aynı sorun varmı? Eğer varsa komsulardan (ne kadar çok olursa iyi) imza toplayıpTEDAŞ a dilekçe vermelisin.
Sorun sadece sende ise direkten gelen hattınızın kesiti 2x10 diyorsunuz bunu 3x16+25 Alpek kablo ile binaya kadar çektirmelisiniz.Malıyeti düşük olur alt katla üst katı ayırmalısınız.
Sizin dediğiniz gibi ayıracaklarmış. Şofben açıldıgında ust katı da etkiliyor zaten. Oranın da ışıkları sönüyor.

Komşularda normal sizde normal değilse sedaşında dediği gibi hattınız sorunlu görünüyor. Önce hattınızı değiştirmeniz gereklidir. Daha kalın bu işin uzmanları tarafından belirlenecek çapta kablo ile yenilenmeli.

Kolay gelsin.

Sizce ne kadar tutar 29 metre kablo iscilik felan. Kazık yemeyelim de...

Benim uzmanlık alanım değil konu hakkında daha çok bilgili arkadaşlar var. Onlar yanıtlar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri