elektrikli çit

burada amç sadece hayvana korku salıp kaçmasını sağlamak. aynen mağnetoya veya polislerin kullandığı elektrikli jop veya şok cihazlarına benzetebiliriz. slm

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
ben zaten çit işini bitirdim bizim 10x10lar bölündü çakıldı çit şu anda devrede eeeee ne yapalım aceleden kalaslarıda böldük ama kaça kaç olduğunu bende çözemedim yalnız bildiğim bir şey var bayağı sağlam oldu. yarın ilk işim metreyi elime alıp kalasları ölçmek olacak doğrusu bende merak ettim kaça kaç olmuş bizim kalaslar.:D slm

ben zaten çit işini bitirdim bizim 10x10lar bölündü çakıldı çit şu anda devrede eeeee ne yapalım aceleden kalaslarıda böldük ama kaça kaç olduğunu bende çözemedim yalnız bildiğim bir şey var bayağı sağlam oldu. yarın ilk işim metreyi elime alıp kalasları ölçmek olacak doğrusu bende merak ettim kaça kaç olmuş bizim kalaslar.:D slm

:-D gerçekten merak ettim şu kalaslari usta :-D
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

USTAM BEKLİYORUZ ÖLÇEMEDİNMİ? :D

MİLKER ELEKTRİKLİ ÇİT SİSTEMLERİ
Darı tarlaları, domates tarlaları ve daha çok alanda tercih edilen bir makina grubudur. Bu aletler sayesinde ekinlerinizin içine giren domuz ve benzeri hayvanlardan kurtulabilirsiniz. Özellikle darı tarlalarına aç kalan domuzların saldırarak ekini haşat etmesi çiftçiye büyük zararlar vermektedir. Bu zararlara maruz kalmamak için yapılması gereken korumaya almaktır. Bunun en kolay yolu ise elektrikli çit sistemi kurulumudur.
Milker bu konuda en iyi markalardan biridir. Alman üretimi bu ürün ile kurulan elektrikli çit sistemlerinde çarpma işlemini 2 karış uzaktan yaparak hayvanı uzaklaştırabilirsiniz. Üstelik böyle bir markanın böyle bir ürünü onlinemakina.com üzerinde herşey dahil sadece 599 TL. Kaçırmadan alın !

Elektrikli Çit Sistemleri
Milker MA1500 12V/220 V
Elektrizator Çarpma Voltajı: 11500 V 220V veya 12V batarya ile çalışır.
Önerilen max. hat uzunluğu: 4 km Kullanılan alanlar:
At, İnek,Kedi, Köpek, Tavuk
Halka İsolatör Uzun Destekli 50 Adet
Basic Çit İpi 500 m 16 mm Niro

Başta çiftçilerimiz olmak üzere bir çok kişinin arayıpta bulamadığı ürün ile sizinleyiz. Aslında satın almak istediğinizde neyi alacağınızı bilmediğiniz için biz sizlere özel bir paket oluşturduk. Bu sayede kurulumu kolayca yapabileceksiniz. Elektrikli çit sistemini kurmak için paketin içinde yer alan 50 adet isolatör, çit ipi 500 metre, elektrizatör yeterlidir. Elektrizatör hem ev elektriğine bağlanılarak hemde 12 V aküye bağlanarak kullanılabilir. Kurulum işleminin ardından hayvanarınız ve bitkileriniz zarar görmeyecektir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgiyi 0232 832 55 42 numaralı telefondan bizi arayarak alabilirsiniz. Tüm bahçe aletleri, tarım malzemeleri ve çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün lider tedarikçisi ve en geniş stok kapasitesi ile çalışan onlinemakina.com kampanyalarını takip edin!

www.onlinemakina.com

bu linki izleyın bu linktekının tam tersı uzaklaştırıcı yapılabılır benım şuan aklıma gelen kı bende çok zaman ayırdım bu işe ultrasonik devre yaptım birhafta 10 gun sorun olmadı 10 gun sonra benım cihazı taktığım direkte sırtını kaşıtmış şerefsız ondan sonrada pes ettım denemesını yapmadığım tek köpek veya yırtıcı hayvanların domuzları yakaladıklarında domuzların çıkardığı seslerı bellı aralıklarla hoparlorden yaymak bunu denemedım:) veya domuzları bu pozısyonda çarptırmak

lhttps://www.youtube.com/watch?v=7kRFg8wgQbUazım hanım okurlardan özür

bu duruma duşmekte var işin içinde

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri