Elektrik Projeye ihtiyacı olan msj bıraksın yeterli.

Tek Katlı - Dublex - 3-4-....-10 Katlı - Ahır Projesi - gbi projelerin elektrik tesisatı çizilmiş bir şekilde yollyabilrim ihtiyacı olanlara ( Bu işi yapanlar için Makul fiyata da yardımcı olabilrim )

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
valla elinde proje varsa 1 2 tane alabilirim dersi vermem için gereken koşullardan biride proje teslim etmek [email protected] adresine gönderirsen sevinirim

Tek Katlı - Dublex - 3-4-....-10 Katlı - Ahır Projesi - gbi projelerin elektrik tesisatı çizilmiş bir şekilde yollyabilrim ihtiyacı olanlara ( Bu işi yapanlar için Makul fiyata da yardımcı olabilrim )
tek katlı bina ve ahır projesi gönderebilirmisin(özel mesaj atabilirmisin)

tek katlı bina istiyorum...sana zahmet olmazsa özel mesajla...

valla elinde proje varsa 1 2 tane alabilirim dersi vermem için gereken koşullardan biride proje teslim etmek [email protected] adresine gönderirsen sevinirim
muhammetasilyazici[at]gma... mail atarsanız yardımcı olabilirim yogun oluyorum bazen bakamıyorum siteye

- - - Updated - - -

tek katlı bina istiyorum...sana zahmet olmazsa özel mesajla...
muhammetasilyazici[at]gma... mail atarsanız yardımcı olabilirim yogun oluyorum bazen bakamıyorum siteye

mail adresimi verdim valla gönderirsen sevinirim gene yazayım [email protected]

- - - Updated - - -

mail adresimi verdim valla gönderirsen sevinirim gene yazayım [email protected]

Kardeşm bana tek kat olur 2 kat olur mimari planı elektrk projesi vaziyet planı kablo kesiti yükleme cetveli kolan şeması ön yan arka görünüş içern bi proje lazım varsa iletişime geçersen iyiy olr tşklr..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri