Elektrik Elektronik Mühendisi (İzmir - Manisa Çevresi)

demre

Üye
Kişisel Bilgiler
Adı - Soyadı: -
Tel: -
E-Posta: -

Genel Bilgiler
Eğitim Durumu: Üniversite Mezunu
Toplam Tecrübe: 1 Yıl++
Çalışma Durumu: Çalışmıyorum
Askerlik Durumu: Tamamlandı

Eğitim Bilgileri
Üniversite: -
Lise: -

İş Tecrübeleri
* 6 ay- Elektronik Arge tasarım Mühendisi
* 8 Ay - Yapı Denetim- Elektrik Kontrol Mühendisi

Nitelikler
Yabancı Dil: İngilizce
Bilgisayar Bilgileri: Microsoft Office, Autocad, S7-300

Elektrik-Elektronik mühendisiyim- İzmir, Manisa ve çevresinde iş arıyorum.
Öncelikle bizi bu hale getiren ülkeme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Binlerce mühendis arkadaşım benim gibi boşta. Bunun sonu nereye varacak. Ülkenin en zeki gençlerinin hali ne olacak. Gerçekten çok yazık.

Neyse ben Mayıs 2008'de askerden geldikten sonra Vestelde Ar-Ge mühendisi olarak çalışırken,Kriz dolayısıyla onlarca arkadaşım gibi işten ayrılmak zorunda kaldım. Elektronik sektöründe iş alanının oldukça dar olması nedeniyle çalışma hayatıma Elektrik alanında devam etmek istiyorum.

İzmir ve Manisa çevrelerinde elektrik proje,taahhüt,kontrol vs. işleri yapan veya otomasyon alanında faaliyet gösteren firmalarda hem kendimi yetiştirebileceğim hem de firmaya katkı sağlayabileceğim bir iş arıyorum.. İstenildiği takdirde SMM alabilirim. Autocad ve S7-300 bilgim vardır.

Bu yazıyı okuyan meslektaşlarım iş imkanları sunamasalar bile ne yapabilirim,bu sıkıntılı günleri nasıl aşabilirim,kendi tecrübelerini aktarırlarsa çok sevinirim.

Takdir edersiniz ki İnternet ortamında CV'mi paylaşamam.
İlgilenenlere CV'mi gönderebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Demre,
Ben de eleman arıyorum...
Mesajınızda bahsettiğiniz özellikler benim aradığım profile uygun gibi görünüyor.
"pikotekotomasyon.hotmail.com" adresine CV'nizi gönderirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar dilerim.

Akbulut

Bana CV ni gönderebilirmisin

arkadaşım üzülme kendini karamsarlığa verme kendini geliştirmeye devam et
allah verdiği boğazı aç bırakmaz birileri farkeder işe girersin çünkü bizim gibi teknik elemanların sayısı azalıyor bizler kendimizi bir şekilde sunarak iş bulacağız allah dua etmeyi unutma o sana bir rızık kapısı açar..

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri