Elektrİk teknİkerlİĞİnde proje Çİzİmİmİ daha İyİ(ofİsde),Şantİyede gÖrevmİ?

siemens

Üye
elektrİk teknİkerlİĞİnde proje Çİzİmİmİ daha İyİ(ofİsde),Şantİyede gÖrevmİ?

Şantİye ve ofİsİn avantaj ve dezavantajlarini sÖylermİsİnİz(rahatlik,maddİyat vb...)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ben şantiyeyi tercih ediyorummm. akşama kadar ofiste oturmak bana göre değil. aksiyon lazım kardeş..

:)))

Şantiyede çalışırsan, bilgilerini pratiğe dökersin ve mesleğinde Tecrübe kazanırsan.Elektrik piyasasında saha tecrübesi her zaman avantaj sağlar.

Hangisine yatkın olduğuna bağlı bazı insanlar şantiyede çalışmayı sever bazısı kendisini tehlikeye atmayarak rahat ofis ortamında çalışmayı sever. Ben bir şantiyeci olarak şantiyede çalışanların ofiste çalışanlara göre daha fazla maaş aldığını söyleye bilirim ayrıca işinde yer etmek istiyorsan şantiye en iyisi böylece piyasayı ve diğer firmaları görüyorsun ayrıca şantiyede hergün yeni insanlarla tanışıyorsun buda çevreni genişletiyor. Şantiyenin dez avantajı ise her şantiye rahat olmuyor sürekli yer değiştiriyorsun ve sürekli risk altındasın.

Hangisine yatkın olduğuna bağlı.. Ama şunu unutma pratık olmadan teori asla gelişmez. Kaldı ki, pıyasada yetişmiş adam gerçekten azdır...

Kardeş, hareket berekettir. saha aksiyoın yeri, zaman çok iyi geçiyor. her an yeni bir tecrübeyle karşılaşabilirsin. bu araştırma yapmana olanak sağlıyor. dolayısıyla kendini geliştirmiş oluyosun.

diğer türlü, plan proje taahhüt :)) sıkar belli bi yaştan sonra, en azından ben öyle görüyorum.

istersen sahya bi çık, olanaklaı bi gör kardeş... iyi çalışmalar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri