Electrolux süpurge yardım

Bu akşam electrolux süpürgemin lityum pillerin değiştirdim . Piller boştu fakat cihazı birleştirdiğimde cihazı şarja taktığımda uzun süreli aralıklarla üç turuncu ışığın birden yanıp söndüğünü gördüm . Yardım ederseniz sevinirim.

güzel insan, ben buradan bakıyorum, pilleri göremiyorum, kaç tane bilmiyorum, bms ne kullandın bilmiyorum, bağlantısını nasıl yaptın göremiyorum, hele şarj aletini hiç tanımıyorum. şimdi benim penceremden sen bak, nasıl yardım edersin/ nasıl yardım ederiz? sonra bana neden kızıyorsun diye kızıyorlar...

16888474339936994287825979633048.jpg
elektronik kart bu bms destekli kart pilleri ise bugün değiştirdim punta makinem olmadığı için pilleri lehimle birleştirdim
4 tane li ion pil var

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 99384elektronik kart bu bms destekli kart pilleri ise bugün değiştirdim punta makinem olmadığı için pilleri lehimle birleştirdim
4 tane li ion pil var

Öncelikle ürünle alakalı ürün ve parçaların görselleri ve kimlik bilğisi tam açıklamalı bilğiler verilmelidir .
Daha olay cevap bilği erişimi .

1 - Pil gerekli özenli gösterilmeden ( kurallar ) yapılan lehim pilin ömründen yer .
2 - Her ürün için geçerli olmayabilir ama pilin kontrol çipi olabilir ( araştırma yapmanız )
Servis nasıl para kazancak veya yenisi nasıl alınacak devran dönmesi gerek ,

Videoyu seyretmenız .

Dİğer videolar .

https://www.google.com/search?rlz=1C1YTUH_trTR1051TR1051&tbm=vid&q=electrolux+şarjlı+süpürge+pil+değişimi&sa=X&ved=2ahUKEwjWg5TM-YCAAxUHVPEDHVCXCSIQ8ccDegQIDxAH&biw=1920&bih=937&dpr=1

Son düzenleme:
DSCN1540.AVI - 47.3 MB

Lityum pillerini BMS devresine eğer doğru kutuplarla bağlayıp birleştirme işlemini yaptı iseniz şarj işlemi esnasında kısa aralıklarla şarj seviyesini gösteren LED göstergeyle şarjlı pillerin üstteki AVI videodaki li-ion pilli LED projektörlerin şarjında olduğu gibi fasılalı olarak yanıp sönmeleri normaldir. Ama çok ızun aralıklarla yanıp sönmesi herhangi bir aksaklığa da işaret edebilir. Bu ürünün manuel kullanma kitabı varsa buradan pil değiştirme işlemlerini inceleyin. Şarj bittiğinde fasılalı yanıp sönen LED pil şarj seviye göstergesinde LED ışıkları sabit olarak yanarsa şarj bitip tamamlanmış oluyor, üstteki videodaki li-ion plli diğer bir üründeki gibi. Elinizdeki ürün için orijinal ve tavsiye edilmiş kapasitede, büyüklükte li-ion pillerini kendi yerine başarıyla (pillerin kutuplarına çok dikkat ederek) monte etmişseniz şarjda ve sonraki kullanımda bir sorunun olmaması gerekirdi.

Not: Arka fonda bu esnada TV'de "Çocuklar Duymasın" dizisi oynadığından duyulan arka fon sesi budur, çekilen video ile ilgili değildir. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Laptop pillerinin C değeri 1 dir. Pil 1500mAh ise ilk anda verebileceği max akım 1,5A dir. Akülü vidalamalar olsun süpürgeler olsun 10A~20A gibi bir akım çekerler devreye girme anında. Birde lion pillere lehim uygulaması son derece yanlıştır yapılmaması gerekir

Forum istatistikleri

Konular
128,192
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri