E-Plan öğrenmek istiyorum

merhaba, excelde bulunan şalt ürünleri ile ilgili e planda proje çiziyorum, yani excel proje çiziyor diye bir duyum aldım. Yardımcı olabilecek var mı?

Doğrudur excel üzerine bir tablo ve komutlar ile eplan projesi çalışmaları yapabilirsiniz. YouTube üzerinde çeşitli videoları izleyiniz

Google üzerinde ilk aratmamda bunu buldum. Udemy platformunda sayısız eğitimcinin kurslarından yararlanabilirsiniz. Yabancı diliniz varsa ingilizce kurslar daha fazla sayıda elbette. Aşağıdaki kurs 30 tl imiş
https://www.udemy.com/course/eplan-p8-egitimi/
İlla ki ücretsiz olsun diyorsanız youtube dan ya da forumlardan ilerleme yapmalısınız.

400gb arşiv satıyorum

Başlangıç seviyesinden başlayarak profesyonel düzeye kadar Eplan Electric P8 program eğitimi vermekteyim. A'dan Z'ye kadar tüm detaylarıyla Eplan öğrenmek ve projelerinizi profesyonel bir şekilde çizmek istiyorsanız, detaylar için mesaj veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Eğitimler ağırlıklı olarak hayata geçmiş örnek projeler üzerinden her detaya tek tek değinilerek ilerlemektedir. Eğitimler, birebir veya grup eğitimleri olarak İSTANBUL anadolu yakası bölgesinde gerçekleşmektedir. Ayrıca UZAKTAN EĞİTİM de verilmektedir.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,954
Son üye
yulaf177

Yeni konular

Geri