Eğitim Önerileriniz Nedir?

albaytrex

Üye
selam arkadaslar..

ben bu sene elektrık-elektronık 1 e baslayacağım.. gecen sene hazırlık okudum..

forum gecmısıne baktım benzer konular vardı ama belkı yenı fıkırler ortaya cıkar dıye tekrar yineledım..

şuan bir çalısma yerının bır isçide aradıgı vasıflar pek bilmiyorum.. nelerde uzmanlasmalıyım ılerıde iyi nitelıklere sahıp olmak ıcın..

hangi programlara ufakdan baslamalıyım..

fikirlerinizi benim ile paylasırsanız çok mutlu olurum.. şimdiden herkezden teşekkür ederim..:):)

C ile autocad programları her zaman sana gerek olacaktır

Teknik Serviste çalışacaksanız ya devreden yada çamaşır/bulaşık makineleri, buzdolabı, klima anlamanız gerek

C ile autocad ve solid bilisen çok rhat iş bulursun her yerde karşına çıkar

bana kalırsa otomasyon alanına yönel, plc, hidrolik, pnömatik, motor sürücüsü yazılımlarına yoğunlaş, cofaso ve e-plan şart, bunun yanında autocad mutlaka öğren, yazılım dillerini ne kadar çok bilirsen o kadar iyi olur, C, C++, visual basic gibi mesela. Bütün bunları öğrenirsen zaten boşta kalmazsın.

autocad,CCS,MPLAP programlarını iyi bilirsen güzel ekmek yersin emin ol..

Banada iktisat yetmedi birde 20 yıl önce bıraktığım MYO afla geri dödüm 10 ders verdim 14 kaldı inşallah bu sene bitireceğim

Not:
Bu arada 16 yıllık memurum :rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:
bölüm olarak dersen eğer, endüstriyel Bakım-onarım derim.

kardeşim sana çok faydalı bir fikir zaman kullanımı sana çok lazım hızlı okuma tekniğini öğrenmelisiniz bence tüm üniversiteye başlayanlara bu tekniği öğretmek lazım. hatta hazırlıkta bu konuyu ders olarak vermeliler

Forum istatistikleri

Konular
128,425
Kullanıcılar
450,340
Son üye
Samsunumut

Yeni konular

Geri