Dinleme cihazımı?

btemre06

Üye
Arkadaşlar acil yardım lütfen odamıza tadilat yapılırken tavan arasında böyle birşey buldum fikriniz nedir dinleme cihazı olabilirmi

Ekli dosyalar

• Image.jpeg
    Image.jpeg
    120.6 KB · Görüntüleme: 98
3m.png

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bundan birşey çıkmaz, amatörce yapılmış fm vericiye benziyor kapasitif mikrofon var. üzerinde tavanın alçıpan vrya klipin tavan olduğunu varsayarsak 5cm malzeme kalınlığı 2.70mt tavan yüksekliğini hesap edersek kabaca, bu oyuncakla bu mesafeden ses kaydı alamazsın, çok amatörce bir devre.
📌 Profesyonel ortam dinleme cihazlarını bildiğim, için yazıyorum. İçin rahat olsun 🙂dinleme cihazları kayıt, log tutar ssd veya memory card olur.

Alarm kurulduktan sonra cam kırılmasına filan duyarlıdır. Bağlı olduğu yer önemli. Nere gidiyor takip edin

Bencesi kesin birileri sizi dinliyor galiba.
siyasetçiyseniz ev ortamında bir sonraki hamlenizi, bürokratsanız devletin gizli saklı şeylerini sesli konuşmayın.

güvenlik kamerası mikrofonu olabilir.

MIni-Camera-Quan-S-t-Cao-Nh-y-Camera-An-Ninh-m-Thanh-Mic-C-p.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri