Dalgıç Pompalar Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

700 metre mesafede gerilim dūśūmūnū ortadan kaldırmak için 4*25 alpek yada ros tel çekmenizi õneririm

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Selam ozturk bey. Benim sorum belediyemizin icme suyu kuyusu var.kuyu 80 metre derinlikte. statik ve dinamik su seviyelerini tam olarak bilemiyorum.suyun basilacaği en son nokta ile kuyu arasındaki mesafe yaklasık 3 km.ARazinin kot farkı yaklasık 25 metre kullanacagimiz pompa 6 k 35 hp impo marka 14 kademelik dalgic pompa.bu pompa kuyuya uygun mudur?uygun ise bu pompa saniyede depomuza kac litre su doker?

Selam ozturk bey. Benim sorum belediyemizin icme suyu kuyusu var.kuyu 80 metre derinlikte. statik ve dinamik su seviyelerini tam olarak bilemiyorum.suyun basilacaği en son nokta ile kuyu arasındaki mesafe yaklasık 3 km.ARazinin kot farkı yaklasık 25 metre kullanacagimiz pompa 6 k 35 hp impo marka 14 kademelik dalgic pompa.bu pompa kuyuya uygun mudur?uygun ise bu pompa saniyede depomuza kac litre su doker?

Dianamik seviyenin bilinmesi gerekir. Ama yaklaşık bir cevap istersen 11~12 lt/s debisi var gözüküyor.
pompanın uygunluğu ; ihtiyaca ve kuyu verimine göre değişkenlik gösterir.

Banada yardımcı olun

Slm Öztürk bey,
ben bir dalgic pompa vede pano alip Almanya'ya getirdim.
Burada panoya bagladigimda pompa calismiyor ve "Bloke motor " diye gösteriyor. Tahminen Kapazitörü yanlis bagladim. Bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz?
Saygilarimla
Özcan

Merhaba
COVERCO - 4'' - 1,5 HP (1,1 KW) - Monofaze Dalgıç Motorunu linkteki pano ile sağlıklı çalıştırabilir miyim.
Eski Pano , Elektrod yada Röle ile ilgili bir sorundan dolayı kuyuda su kalmadığı halde motoru kapamadı ve motoru yaktı.
Linkteki pano ile tekrar sorun yaşarmıyım.
Diğer bir soru : Eski panoda , sıvı seviye rölesine 2 adet elektrod bağlıydı - Motorun toprak ucu ile sıvı seviye rölesinin toprak uçları birbirine irtibatlı. Bu durumda motor üçün cü elektrod görevi mi yapar.
http://www.irka.com.tr/Pano-15-HP-11kw-Monofaze-BS1,PR-209.html

Öztürk bey merhabalar coverco marka 1,5kw 3 fazli dalgic pompam var. Solar sistem kurmak istiyorum. 380v yildiz baglantiyi üçgen 220v çevirirsem solar sistem maliyetleri oldukça düşüyor. Sorum baglantiyi üçgen baglantiya[maglum klemens tablosu gizli]çevirebilirmiyim. Ve pompa sürekli üçgen çalişabilir mi. Teşekkür ederim.

Birinci kontak çektikten sonra ikinci kontak çektiğinde motor devredışı kalıyor sebebi nedir teşekkürler

Kontaktör hakkinda yardimci olabilecek bilgi verebilecek bi arkadas varmi

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,036
Son üye
murki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri