Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

merhaba ark.forum da bulunan cofaso programı full sürüm degil sanırım peki limiti ve kısıtlamaları neler ne kadar iş yapabiliriz bilgilendirirmisiniz

merhaba,

deneme sürümü fakat fonsiyonelite ve zaman sınırı yok, sadece antet ve kapak sayfasında mert bilgi işlem amblem ve bilgileri var, test lisans olarak geçiyor okadar.

Arkadaşlar bu pano sembollerini programa nasıl tanıtıp kullanıyoruz.Açıklama yaparsanız sevinirim.Teşekkürler.

yeni setupı şuan da kurarsanız yeni semboller de gelmesi gerek ama pano kütüphanesini okumak için şu yolları izlemeniz gerek.

Ekstralar/Sembol Tasarımı(şifreyi giriyoruz ve Sembol Tasarım editörü geliyor)/Sembol Menüsü/Proje İmport(xml olan projeyi okuyoruz)

kütüphane gelecektir.

merhaba arkadaşlar
ben cofaso yu masaüstü bilgisayararıma (XP PRO) kurdum ve sorunsuz kullanıyorum.ancak dizüstüme (win98 se)kurup programı açmaya çalıştığımda
"The JVM could not be started.The main method may have thrown an exception."hatası alıyorum.acaba problemim neden kaynaklanıyor olabilir.
kıymetli destekleriniz için teşekkür eder,saygılarımı sunarım.

20916747ci9.jpg
Arkadaşlar cofasoda projeyi tamamladıktan sonra yukarıdaki gibi pano dizaynını nasıl nasıl yapıyoruz.Yani kullanılan cihazların panodaki görüntüsünü nasıl elde ediyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkür ederim.

Selam Mesut Bey size iyi günler diliyorum bu projeyi ve sembol tasarımlarında bizlere yardımcı olduğunuz için sizlere şükranlarımı sunuyorum gerçekten bulunduğum ortamda eğitim, bilgi ve yol gösteren yok iyiki siz varsınız bize eğitim verdiğiniz için sizin sayenizde bu meslek alanımı daha fazla geliştirmiş olacağım sizlere selam

cofas için kullanım klavuzu varmı arkadaşlar ben yeni indirdim programıda biraz daha bilgi toplamak istiyorum. link veye dosya paylaşımı yapamısnız

cofas için kullanım klavuzu varmı arkadaşlar ben yeni indirdim programıda biraz daha bilgi toplamak istiyorum. link veye dosya paylaşımı yapamısnız

Firmanın sitesinde eğitim videoları, bilgiler mevcuttur. Ek olarak firmayı arayıp firmadan ücretsiz teknik destek de alabilirsiniz. Yardımcı olacaklardır.

teşekkür ederim siteye bakıcam.

sn.canermetin
arkadaşım programı bilgisayarına kurduysan program içindeki 'YARDIM' seçeneğinden kullanma kılavuzuna ulaşabilirsin.

arkadaslar yazılanlarla cok alakalı değil ama coffaso ile ilgili başka bir detay yazmak istiyorum
eplan projeleri convert edilerek coffaso da acılabiliyor.............
sahsen eplan bence kullanımı biraz tabiri caiz ise kıl bi program
dolayısıyla elimizde eplanda cizilmis projelerin olması eplan kullanma zorunlulugumuz anlamına gelmiyo

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri