Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

arkadaşlar faz koruma rölesinin kodunu yazıyorum enverzör kontak çıkıyor bi yardım lütfen

cofaso'da faz koruma rölesini bulamıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
cofaso ile ilgili bilgi almak istiyorum mümkünse
iş yerimde cosafo 6.1 kullanıyorum diyelim işlerim yetişmedi evde devam etmeyi düşündüm
çizdiğim projeyi eve nasıl taşıyıp devam ederim beni aydınlatırsamız cok sevinirim teşekkürler

cofaso ile ilgili bilgi almak istiyorum mümkünse
iş yerimde cosafo 6.1 kullanıyorum diyelim işlerim yetişmedi evde devam etmeyi düşündüm
çizdiğim projeyi eve nasıl taşıyıp devam ederim beni aydınlatırsamız cok sevinirim teşekkürler

1- Export etmiş olduğunuz xml dosyası isminde Türkçe karakter olmamalı.

2- Export ettiğiniz xml dosyasını direk yerel disk C'nin altına atıp, ordan okumayı deneyiniz.

pano görünümünün açıklamasını yapar mısınız, güç ve kumanda devresi tamam ama pano görünümünün ne olduğunu anlamadım.

pano görünümünün açıklamasını yapar mısınız, güç ve kumanda devresi tamam ama pano görünümünün ne olduğunu anlamadım.

Çizilen proje de , malzemelerin panoda ki yerleşim planını / dizaynını ve pano ölçülerinin gösterildiği sayfalardır.

Son düzenleme:
slmlar öncelikle şunu söylemek istiyorum cofoso 6.1 çizim programınızda bazı sembolleri bulamadım yada eksik yardım edermisiniz nasıl ulaşacagıma

peki bu pano sembolleri cofasoda tam olarak nerde:) projeyi size yaptırıyor gibi olmayım ama bulamadım:)

güzel paylaşım emeğine sağlık arkadaşım devamını bekleriz

arkadaşla bu Cofaso 6,1 de eski eplanda çizdiğimiz projeleri alabiyormuyuz acaba

eğer yüklemesini bilyorsan alıyor eplanda kaydederken xml. uzantılı kaydettiysen acılır cofasoda projet import var ona tıkla ondan sonra yükleyeceğin dosyayı bul next de sonra oku de kendiliğinden sayfa açılacaktır

Forum istatistikleri

Konular
128,501
Kullanıcılar
450,492
Son üye
xetix

Yeni konular

Geri