Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

Yazdıracağın sayfayı veya sayfaları işaretle üzteki yazıcı ıkonuna tıkla ptf olarak açılacaktır ordan yazdırırsan çizimlerin siyah olarak çıkacaktır.kolay gelsin

TIKLIYORUM PDF OLARAK ACILMIYOR

önceki sayfalarda siyah çıktı almanın yolu anlatılmıştı. Proje export yolu üzerinden olması gerekiyor.

Merhaba egypt,

... pirinttan cikmiyor ...

C: sürücüsü içinde Temp dizini var mı kontrol et, yoksa oluştur, problem çözülecektir.

Gerçekten Mısır'dan mı yazıyorsun?

Selamlar

Merhaba emrahsahin,

nedir tam olarak yapamadığın? Dosyayı ne olarak kaydettin, daha açıklayıcı bilgi ver.

Selamlar

arkadaaşlar cofasoda çizdiğim projeyi export ediyorum ama import ettiğim zaman proje okunuyor diyor ama çizdiğim proje geri gelmiyor nasıl oldığunu bilen varmı

Merhaba CAPTAN,

projeni eksport ederken dosya isminde veya dosyanın içinde bulunduğu dizinler silsilesinde Türkçe karakter kullanmaman gerekiyor. Kontrol et lütfen.

Selamlar

abi bende daha yeni mekatronik üniversite öğrensiciyim.ve bana hangi programları bilmem gerektiğini söyleyebilirmisniz???

çizdiğim projeyi export ettiğim zaman programdan silip import ettiğimde geri gelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

yazım silsilesi derken neyi kasdettiğinizi anlamadım ve türkçe karakter olarak projedeki eleman isimleri var

bunu elektornik teknikerlerine bir faysadsı olurmu bir bilginiz var mı ayrıca cisconun kursları vardı onlarıda tavsiye ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri