CNC Router Maliyet Hesabı

Merhaba,

Cnc router imalatınız için gerek duyduğunuz malzemelerin bir bölümünü karşılayabiliriz. Hiwin'i Türkiye ye ilk getiren ve tanıtan firmayız. Mil ucu işleme tesisimiz de bulunmaktadır göndereceğiniz teknik resim ölçülerine göre fiyat çalışması yapabiliriz. TBI MOTION Taiwan menşeili Kafesli yapısıyla bilyaları dağılmayan sistem arabalar da ürün stoğumuzda mevcuttur. BK-BF yataklar, doğrusal rulman grubu, makinede kullanacağınız pabuç(ayak) vs. konveyör grubu ile yardımcı olmaya çalışırım. İstanbul Merkez ofisimiz, Bursa Bölge Müdürlüğümüz bulunmakta kendimde İzmir Bölge Sorumlusu olarak çalışmaktayım. Bölgemde bulunan arkadaşlar irtibata geçebilirler.

İyi Günler

cnc router yani pcb yapmak çok mu maliyetli olur aslında seri elektronik kart v.b. işlemleri yapabilmek için bazen o kadar çok lazım oluyor ki asite atıp delme işlemi yapana kadar daha kısa sürede programlayıp pcb ile kartı tasarlama daha işcilik zamanını değerlendirmiş olduğunu düşünüyorum.

Solidworkstemi tasarladınız gerçekten çok başarılı çizim olmuş

Pcb cnc ile kazınmaz çok uzun sürer ve günümüz smd parçalarının bir kısmı için olacak yol değil.
Asit en hızlı yoldur , alternatifi olmayacak kadar.
Ama delmek için cnc şarttır diyebilirim.

------------

.. İzmir Bölge Sorumlusu ..

Hoş geldiniz , sizin gibi firmaların çoğalması sevindirici bir şey.
Demek bir şeyler yapılıyor ki ihtiyaç doğuyor.

Bizim burada arkadaşlar genelde kendi yağlarıyla kavrulmaya çalışan kısıtlı bütçelere sahipler.
Öyle zaman oluyor ki kaliteli malın kıymetini bildikleri halde kalitesizi almak zorunda kalıyorlar .
Başlarken maliyet hesabı öne çıkıyor.
Sizden ricam döviz bazında olsa da fiyat listenizi eklemeniz.
Bu şekilde karar vermek kolaylaşır.
Hayırlı ve güzel günler işler dilerim.

Son düzenleme:
Merhaba cnc yaptınızmı bilmiyorum ama sonuç nedir makinanız stabil çalıştımı makita 710 w kullanınca 2.2 Nm step motorlar zorlandımı.

Merhaba
Kardeşim yazınızdan ılham alıp bu sayfaya kadar geldim ama sonuç ne oldu merak ettim doğrusu.
Yoksa bir sponsorla anlaşıp makinayı tamamladınız mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…