Cevap yazdığım konular

O şekil istemiyorum. onu biliyorum zaten. Sizin dediğiniz yerden bakınca diyelim ki 20 tane konu açtım, 40 tane konuya da cevap verdim hepsi birden listeleniyor. Ben sadece daha önce cevap yazıpta bu konulara yeni cevaplar geldiğinde okumadığım konuların listelenmesini istiyorum. Bu dediğim smf forumlarda mevcut.

evet bir önceki düzende bu mesajlar listeleniyordu böylece daha kolay ulaşıyorduk mesajlarımıza

Forum mantığının en önemli özelliği yok malesef bu yüzden cevap yazdığım konuları yahut açtığım başlıkları takip etmeyi bıraktım :/

Çok zor oluyor takip etmek. Çözüm lütfen. Cevap yazdığım her konuya teker teker bakmak zor bişey yazan var mı diye. Sadece değişiklik olanları görüntülemenin bir yolu olsa gerek ama vbulletinde yok sanırım.

Bununla ilgili şöyle bir önerim var, cevap yazmak istediğiniz mesajı beğenin, size cevap verecek olanlarda sizin cevap verilecek mesajınızı beğensin, böylece bildirimlerden verilen cevapları görebiliriz :)

Çok zor oluyor takip etmek. Çözüm lütfen. Cevap yazdığım her konuya teker teker bakmak zor bişey yazan var mı diye. Sadece değişiklik olanları görüntülemenin bir yolu olsa gerek ama vbulletinde yok sanırım.

Şimdilik mesaj yazdığınız konulara abone olarak yeni cevap olanları istediğiniz gibi bir listeleme yapabilirsiniz. Hem mail olarak posta kutunuza gelir hem de Kontrol Paneli / Abonelikler bölümünde listelenir.

Benimde şöyle bir talebim var (öyle bir özellik şu an var mı bilmiyorum). Diyelim ki bir konu okudum ama herhangi bir şekilde o konuya yazı yazmadım. Aradan 1 saat geçtikten sonra o konu ile ilgili bir şey yazmak istedim. Ama hatırlayamıyorum hangi başlıkta ve nerde olduğunu. Acaba şöyle bir özellik olamaz mı? Okuduğum son 20(belki daha az) konuyu listele dediğimde ekrana gelecek bir özellik...

Ben Mozilla kullanıyorum...
"Geçmiş"e tıkladığımda son kullandığım sayfaları ayrı ayrı görebiliyorum...
Mozilla kullanırsanız, bu sorununuzu çözebilir...

Forum istatistikleri

Konular
128,284
Kullanıcılar
450,115
Son üye
DNZ REKLAM TABELA

Yeni konular

Geri