Cep telefonu ile ev kapısı açmak

kafa yorduğunuz konu bır ata sözu var attığın taş urkuttuğun kurbağaya değermı derler sulama motorları uzaktan kumanda cihazı arayın internette ıstemedığın kadar bende seri imalatını yaptığım bişey ole her arıyanda açamaz şifre var yukarda arkadaş yazmış titreşim motorundan çıkış almış mantıklı değıl boyle bışey yapıyorsan şifrelı olmalı ıstıyene kullanma klavuzunu gondereyım yapacaklarsa bır fıkır verır enazından kolay gelsınm
Bana bu sistemin kullanma klavuzunu yollayabilir misiniz acaba? teşekkürler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sms ile cihaz çalıştırma yada cihazdan bilgi almak için yapılmıştır.

Daire ya da ofis kapılarının şifreli olarak kilitlenmesi fakat girmek istediğinizde kayıtlı cep numaralarına her seferinde farklı bir kod/şifre göndermesi de düşünülebilir.

İster kapı açtır, ister motor çalıştır, istersen evdeki kombi, istersen bulş. mak, çamaş. mak., istersen de araba

çalıştır araba durdur.Senin belirlediğin sms deldiğinde o sistemi çalıştırsın. İstersen cihazdan da bilgi alabilirsin.

Videosunu koyuyorum:

devamı:

Hocam yazılarını takip ediyorum.güzel çalışmalar tebrikler.sms modülde delta plc ne için kullanılmış onu anlayamadım.tam olarak çalışma mantığı nedir modülün.ayrıca fiyatı nedir.

Hocam sistem bir gsm modül+kontrol ünitesi olmak üzere iki üniteden oluşuyor.

Burada kontrol ünitesi olarak pic yada atmel gibi mikroişlemci değil PLC

kullanıldı. Amacı ise bir fabrikada çalışacağı için parazitlerden etkilenmemesi,

için. Tabiki mikroişlemcilide düşünülebilir. Ozaman ebatta küçülür. Maliyette düşer.

plc profesyonel bir düşünce olmuş.tebrikler.elinize sağlık.

Sağolun. Teşekkür ederim.

Evinizdeki interneti kullanarak ister kapı ac ıster lamba ister kombi tam 20 cıkış ve sadece 250TL.İster pc ister tablet ister telefondan kontrol et.

[

Dostum eline sağlık güzel görünüyor. Benim sorum şu:

Mikroişlemci olarak ne kullandın ve parazit önleyici olarak

ne tür önlem aldın. Parazit konusu mikroişlemcilerin baş

belası. Bu konuda siz devreniz ile ilgili ne dersiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri