Cep telefonu ile ev kapısı açmak

kafa yorduğunuz konu bır ata sözu var attığın taş urkuttuğun kurbağaya değermı derler sulama motorları uzaktan kumanda cihazı arayın internette ıstemedığın kadar bende seri imalatını yaptığım bişey ole her arıyanda açamaz şifre var yukarda arkadaş yazmış titreşim motorundan çıkış almış mantıklı değıl boyle bışey yapıyorsan şifrelı olmalı ıstıyene kullanma klavuzunu gondereyım yapacaklarsa bır fıkır verır enazından kolay gelsınm

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
merhaba TEKİN 126 ben üniversite öğrencisiyim okulda proje olarak bu cep telefonu ile uzaktan kontrol için devre yapmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz acaba.

sağolun teşekkür ederim bu devre işimizi görebilir....
bir de bir sorum olacak bu cep telefonu ile kontrol sistemi sizde var mı? fiyatı konusunda bilgi verir misiniz ?

Arkadaşlar böyle bir hazır devre arıyorum tekin hocam ücretli yapabilirmisin bundan evet ise fiyatı ney olur msn felan varsa pm atarmısın mesaj ayım az oldugu için atamıyorum pm ben

Tekin Bey senden bir ricam olacak tel nonu özelden mesaj atabilir misin...
bana son gönderdiğin mesaj ile ilgili bir sey sormak istiyorum da sana

Bu dökümantasyonu çok beğendim. Bilgisayar da program ile kurup test etmeye çalışacağım.
Paylaşım için teşekkürler.

filmlerde olur telefon ile bomba patlatırlar. bu yoldan çıkarak bir telefonu aradığımızda içindeki bir parçaya enerji gelir. bu enerji röleyi çalıştararak sistemi kumanda etmiyor mu?

Arkadaşlar cepten cihaz kontrolü ya da kapı kontrolü yada kombi kontrolünde kullanabileceğiniz

bir cihaz.Aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz:

GSM TERMİNAL DAHA UCUZU YOK

Srularınızı bana sorabilirsiniz.

Titresim motoru cikisina tr kontrollü röle role uclari enerjilendgnde dugmeye yada zile basarsin açilr role çektigi zaman . Ama ayrieten ufak devreler gerekir maliyeti az

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,825
Son üye
yasargokdemir

Yeni konular

Geri